اجتماعی

از آمادگی کامل پلیس برای بازگشایی مدارس تا ساخت ۴۰ کلانتری در تهران

فرمانده انتظامی تهران موضوعات مطرح شده در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر تهران درباره تصمیم بازگشایی مدارس تهران را تشریح کرد.

به گزارش دانا نیوز ، حسنی در پایان نشست هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز جلسه خوبی با نمایندگان شورای شهر تهران داشتیم. وی کار خود را با این دوستان و شهردار تهران آغاز کرد.

وی افزود: “در این جلسه اعلام کردیم که مسائل مربوط به توسعه شهر باید با پلیس و شورای شهر از طریق امنیت ، صلح و گفتگوی اجتماعی مورد بحث قرار گیرد.” بنابراین ما کاملاً متعهد به حمایت از شورای جدید و حمایت از اهداف بلند مدت دوستان خود هستیم و تعهد و شفقت خود را به طور کامل به نمایندگان ابراز می کنیم.

وی گفت: “علاوه بر این مسائل ، مسائل مربوط به ترافیک و امنیت ، به ویژه ساختن پاسگاه 40 ساله ، سالها مورد غفلت قرار گرفته و می تواند نقش مهمی در ارتقای امنیت داشته باشد.” این ملاقات. “خوشبختانه نمایندگان خوش گذراندند و نظرات مهم آنها را شنیدند.

تأکید کنید: نمایندگان ما در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و نیمه دوم سال در کمیته های مختلف مجلس حضور دارند. ما شاهد ترافیک و معکوس شدن آب و هوا هستیم تا بتوانیم ترکیب مناسبی را با نمایندگان شورا مشاهده کنیم.

در بخشی دیگر از سخنرانی ، شورا بر لزوم حمایت کامل پلیس از اقدامات م policeثر پلیس در امور امنیتی و اجتماعی تأکید کرد و گفت: “این حمایت برای تأمین امنیت و ثبات بهتر در شهر و همه امور است. در عصر جدید با شهروندان ارتباط برقرار کنید.

در مورد بازگشایی مدارس ، ما منتظر تصمیمات مسئولان در مقر ملی کرونا و اعلام آموزش هستیم. ” ما کاملاً آماده هستیم و هماهنگی های لازم را انجام داده ایم. به این ترتیب ، افسران پلیس راهنمایی و رانندگی ما کار خود را برای آموزش رانندگان سرویس مدارس آغاز کردند و تمام پلیس ، به ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر ادارات ، اقدامات لازم را برای تغییر عناصر ایمنی و نظم شهری انجام دادند. ما دیروز در سازمان جلسه داشتیم و تصمیمات خوبی اتخاذ شد. البته ما همچنان منتظر نظرات نهایی سپاه ملی و وزارت آموزش و پرورش هستیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا