استان ها

برنامه‌های کنگره ملی هزار و ۶۰۰ شهید دیار سربداران تصویب شد

به گزارش سبزوار ، تیم خبرگزاری آنا با مقامات ، مسئولان سپاه ، روسای ادارات و سازمان های زیر شهر ، 15 کمیته و معاونت دانشجویی و فرهنگی و دفتر مرکزی دیدار کرد. دانشگاه آزاد اسلامی و برنامه ها کنگره ملی پیشنهاد دیار سربرداران به 1600 شهید ارائه شد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، دیدار با معاون فرماندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار ، برگزاری وبینارهای خیالی در برابر راویان دفاع مقدس ، غبار روبی قبور شهدای گمنام مدفون در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ، برگزاری مراسم یادبود محله محور در خانه ، صحبت با کادر پزشکی بیمارستان های شهر ، برگزاری مسابقات فرهنگی در دانشگاه های شهر ، برگزاری مراسم یادبود اربعین حسنی و خانواده شهدای محله محور. کنگره ملی 1600 شهید شهادت را برنامه ریزی و تصویب کرد.

موضوعاتی مانند علما ، اساتید و دانشجویان از ظرفیت فکری کمیته های کنگره برای معرفی شهدای دانشجو ، اساتید و این شهدا به طبقه تحصیلکرده ، توسعه و توسعه برنامه های قشری مناسب و ایجاد زمینه استفاده می کنند. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

با توجه به اینکه مسئولیت ریاست این کمیته بر عهده دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار است ، کارگاه امور فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در جلسه اخیر این همایش برای ارائه برنامه ها و برنامه های آتی حضور یافت. این کمیته

پایان پیام / 4121 /

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا