حوادث

معرفی ۲۵۰۰ متهم به اخلال در بازار دارو و تجهیزات پزشکی به مراجع قضائی

سخنگوی ناجا افزود که اردوگاهی برای مبارزه با ذخیره و قاچاق مواد مخدر و لوازم پزشکی در ناجا ایجاد شده است. حدود 2500 متهم در بازار تجهیزات پزشکی و پزشکی تحویل مراجع قضایی شدند.

به گزارش ESNA سردار مهدی حاجیان گفت: “برخی افراد انتفاعی و غیر انتفاعی با انبار مواد مخدر و بازکردن بازار سیاه سلامت جامعه و شهروندان را هدف قرار می دهند و اقدامات مجرمانه این افراد توسط پلیس در حال بررسی است.” »

وی با اشاره به ذخیره سازی داروها و اقلام بهداشتی و ایجاد اردوگاه مبارزه با قاچاق در ناجا ، گفت: «این کمپ از بدو تأسیس تاکنون بیش از 20000 تیم مشترک با نهادهای مربوطه شامل انبارها برای بیش از 200 هزار بازدید مرتبط ایجاد کرده است. “داروها و تجهیزات پزشکی و داروخانه ها شناسایی شده اند. در این رابطه بیش از 12000 مکان به عنوان تخلف شناسایی شده و 2300 مورد گزارش شده و حدود 2500 نفر متهم به اخلال در بازار داروها و تجهیزات پزشکی شده اند. آنها تحویل مراجع قضایی شد

وی افزود: “علاوه بر اقدامات میدانی ، نیروی انتظامی با سیستم بهداشتی درمانی کشور همکاری می کند تا بخش بهداشت را بسیج کرده و خدمات پزشکی را به مردم ارائه دهد. ویروس کرونا. “

واکسیناسیون بیش از 300 هزار نفر در دو هفته گذشته در شهرهای یزید ، کوم و تهران

نائب معاون سخنگوی ناجا خاطرنشان کرد: فرمانده ناجا اقداماتی را برای بسیج کلیه امکانات اجرایی ، بهداشتی و درمانی ناجا جهت اجرای دستورات نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس وبا انجام داده است. وزارت بهداشت آماده مشارکت در واکسیناسیون عمومی است. این امر در بیش از 100 شهر در سراسر کشور اعلام شده است.

سردار حاجیا با اشاره به فعالیت مراکز واکسیناسیون خودروهای ناجا در تهران ، اشاره کرد که دو مرکز واکسیناسیون خودروهای ناجا و معبد حضرت عبدالعزیز حسنی در طول هفته و در هریک از آنها در پارک شهر در حال فعالیت هستند. روزانه حدود 2500 مورد از این واکسن ها تزریق می شود.

کنترل 100٪ مرزی توسط گارد مرزی ناجا

در بخشی دیگر از این سخنرانی ، لازم به ذکر است که وزارت بهداشت باید با اشاره به حفاظت و حفظ مرز 8755 کیلومتری کشور با جمهوری اسلامی ایران ، حضور نظامی خود را تقویت کند. مرزهای کنترل های بهداشتی اضافی ، به ویژه (نقاط ورود).

سخنگوی ناجا با اشاره به انتقال غیرقانونی ، ذخیره و اختلال در هرگونه سیستم بهداشتی گفت: یکی از مهمترین ماموریت های نیروی انتظامی حفاظت از جانها است. بنابراین ، با هرگونه فعالیت غیرقانونی مانند به خطر انداختن سلامت جامعه ، مانند هرگونه فعالیت غیرقانونی ، سریع و بی دقتی برخورد می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا