اجتماعی

اعمال قانون یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار خودرو در طول اجرای منع سراسری تردد

فرمانده انتظامی راهور ناجا از اجرای طرح ملی ممنوعیت تردد به مدت 12 روز خبر داد.

به گزارش ESNA سردار سید کمال هادیان فر با تشریح کار پلیس رارود در مورد اجرای طرح مبارزه با کرونا در ستاد ملی برای جلوگیری از ازدحام ترافیکی در منطقه ، گفت:

وی افزود: “در طول 12 روز برنامه فوق ، شاهد کاهش قابل توجه جریان ترافیک در محورهای اصلی بودیم ، بنابراین آزادراه راش-کازوین را 80 درصد ، چالوش 84 درصد ، تهران-کوم 71 درصد و کاشا را کاهش داد. اصفهان راد.

هادیان فر افزود: متوسط ​​جریان ترافیک در محور شمالی کشور (هراز ، فیرزکوه و چالوس) نسبت به مدت مشابه سال قبل 62 درصد کاهش و 38 درصد کاهش یافته است.

ادامه – نیروهای پلیس راهور در 1422 نقطه در سراسر کشور مستقر شدند و 1910 تیم با 128840 مأمور پلیس در این پروژه مشارکت داشتند.

فرمانده انتظامی راهور ناجا تصریح کرد: 690 هزار و 728 دستگاه خودرو از ترافیک عودت داده شده و 719 هزار و 503 خودرو نیز از سوی پلیس راهور به آنها تذکر شفاهی داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر استقرار فیزیکی مسئولان ، از 129 دوربین جاده ای و 868 دوربین شهری به عنوان سیستم های نظارت و کنترل جریان خودروهای داخلی و غیر خانگی استفاده شد.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا ، 59 درصد تصادفات رانندگی در استان گیلان ، مازندره 58 درصد ، کازوین ، تهران و البرز 52 درصد و کراسان رضوی 50 درصد بوده است.

وی در مورد افزایش تردد در دو منطقه گیلا و مازندران گفت: قبل از اجرای ممنوعیت تردد رانندگان زیادی به این دو منطقه سفر کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور ناجا ، هادیان فر گفت: “یک میلیون و صد هزار دستگاه خودرو در طول اجرای طرح ممنوعیت تردد با 44 درصد کشته و 28 درصد مجروح اجرا شد.”

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا