استان ها

پیکر آیت‌الله فقیه ایمانی تشییع و در کتابخانه امیرالمومنین(ع) اصفهان به خاک سپرده شد

پیکر آیت الله سعید کمال فقیه ایمان ، دانشمند جهادگر و وکیل اصفهانی ، صبح امروز از میدان امام قمینی (ره) تا میدان شکرگزاری و بنا به وصیت وی ، در میدان امیرالزهرا (س) تشییع شد. کتابخانه منمن در اصفهان. او را دفن کردند.

آیت الله سید کمال فکیه ایمان مجاهد و یکی از علمای اصفهان و یکی از شاگردان امام که جمعه شب گذشته در بیمارستان اسفاح بیمارستان عسگرهان بر اثر بیماری درگذشت.

پیکر آیت الله فقیه ایمان در اسفان در کتابخانه امیرالمومنین (ع) به خاک سپرده شد.

وی منبع بسیاری از خدمات و خدمات عظیم مدنی ، اجتماعی ، فرهنگی و درمانی در اصفهان بوده است ، از جمله بزرگترین کتابخانه کتابخانه امیرالم Muمنین (ع) و یک مرکز تحقیقات علمی.

پیکر آیت الله فقیه ایمان در اسفان در کتابخانه امیرالمومنین (ع) به خاک سپرده شد.

همچنین تأسیس و تأسیس حوزه علمیه دارا الحکمه بکر العلوم (اصفهان) ، تأسیس بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز ویژه بیماریهای واگیر ، بیمارستان اورژانس امام موسی کاظم (ع) ، حضرت زهرا (س) زنان و زایمان. بیمارستان ، درمانگاه شهدا ، مدرسه حجتی مشهد و ایجاد صندوق جهیزیه از جمله خدمات است.

مرحوم حاج آقامال نه تنها به امور دینی مردم رسیدگی می کرد بلکه بسیاری از مشکلات اجتماعی آنها را نیز حل می کرد و موارد مختلفی که مردم به خاطر عشق به وی ذکر کردند بسیار عالی بود.

پیکر آیت الله فقیه ایمان در اسفان در کتابخانه امیرالمومنین (ع) به خاک سپرده شد.

پس از انقلاب ، مشاغل زیادی از امام جمعه اصفهان به مشاغل دیگر واگذار شد ، هیچکدام را قبول نکرد و می خواست به طور مستمر و مستقیم به مردم خدمت کند. بنابراین او در این اعتماد عمومی کارهای زیادی انجام داده است. بیمارستانها و بیش از بیست درمانگاه برای مردم اصفهان و مناطق اخراج شده ساخته شد.

48

دکمه بازگشت به بالا