اجتماعی

وزن خود را با هوش مصنوعی متعادل کنید

تیمی از محققان یک شرکت فناوری ، هوش مصنوعی را توسعه داده و ابزاری قدرتمند و علمی برای تناسب اندام ایجاد کرده اند که در آن میزان کالری دریافتی روزانه تعیین شده و فرد به وزن مناسبی می رسد.

دکتر ساسان سیفی ، مدیرعامل این شرکت فناوری ، در مصاحبه با دانا نیوز، یک نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که دستگاه “کالری شمار” نامیده می شود و بر اساس وضعیت جسمانی کاربران تغذیه می کند.

“این نرم افزار فیدهای جدیدی در اختیار کاربران قرار نمی دهد ، اما میزان مصرف روزانه را با توجه به BMI آنها تنظیم می کند.” بسته به میزان ورزش ، انواع غذاها یا کالری های سوزانده شده را مصرف می کند. این نرم افزار همچنین میزان غذا و کالری و میزان ورزش را اندازه گیری کرده و فرد را به وزن دلخواه می رساند.

سیف گفت: “در حال حاضر ، این نرم افزار 300000 کاربر فعال دارد و کاربران بیش از 22 میلیون بار در ماه اطلاعات خود را وارد می کنند.”

وی تفاوت بین استفاده از این نرم افزار شمارنده کالری و هوش مصنوعی در آن را ذکر کرد و آن را به شرح زیر فهرست کرد:

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا