حوادث

هشدارهای ایمنی برای برگزاری شام غریبانی بی‌خطر

یک کارشناس امنیتی به مهمانان توصیه و هشدار شام ایمن داد.

محسن خوزه کنی در گفت وگو با دانا نیوز وی با استناد به ضیافت شام برای مهمانان امشب ابراز امیدواری کرد که شهروندان شب را در سوگ از دست رفته سپری کنند.

در طول یکی دو سال گذشته ، اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی به دستورالعمل های رفتار ایمن اضافه شده است ، اما می خواهم به شما یادآوری کنم که به ایمنی محیطی و شخصی مربوط می شود.

این کارشناس امنیتی با اشاره به روشن شدن شمع در این روزها افزود: “طبق دستور ستاد ملی مبارزه با فساد ، هر جلسه ای باید امشب لغو شود و این مراسم باید از راه دور برگزار شود ، اما شهروندان باید توجه کنند. به “شمع ها می توانند باعث آتش سوزی شوند. بنابراین ، حتماً شمع های روشن شده را بعد از مهمانی خاموش کنید و از ماشین خودداری کنید ، به ویژه در نزدیکی ماشین ها ، درختان و مکان هایی که خطر آتش سوزی وجود دارد.

خوزه کین ادامه داد – روشن کردن شمع در نزدیکی پرچم عزاداری ، روشن کردن شمع روی فرش و غیره نیز خطرناک است و به هیچ وجه نباید انجام شود.

این کارشناس امنیتی همچنین گفت که والدین باید بر روشن شدن شمع با فرزندان خردسال خود نظارت داشته باشند ، زیرا کودکان درک روشنی از آتش ندارند و ممکن است شمع ها را در مکانی قرار دهند که می تواند منجر به آتش سوزی شود.

وی در ادامه به لباس عزاداران حسینی اشاره کرد: ”حضور روح و عبور از مناطق غیر مجاز و غیره.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا