استان ها

کاهش هزینه های زاید و ساماندهی نیروهای شهرداری در اولویت است

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز ، از کاوین ؛ دادگاه عمومی شورای اسلامی شهر کازوین روز سه شنبه میزبان دو تن از برجسته ترین چهره های کاوین بود.

به نظر می رسید دو نفر از افراد محلی با تجربه خوب در مدیریت و اجرایی شهر ، و فرصتی که در برنامه ها و سخنرانی های آنها و پرسش و پاسخ ارائه شده است به صندلی شهرداری و اعضای شورا بسیار نزدیک است. .شما می توانید انتخابی را ارائه دهید و تصمیم نهایی را با دقت مرور کنید و به گذشته و مدیریت آنها نگاه کنید.

علی حسن زهری ، شهردار کازوین مدتی در ارائه برنامه ها گفت: او بر این اساس برنامه ریزی می کند. “

اگرچه شهر کازوین بدون برنامه است ، اما دارای برنامه ها و تمهیدات کلی و تفصیلی است که بخشی از آن مربوط به پروژه های نیمه تمام است. به “

213

شهرداری یک سازمان بزرگ و بلند مرتبه است

ظاهر افزود: متأسفانه امروز شهرداری یک سازمان بزرگ و طولانی است و ما ابتدا باید بپذیریم که بخش اداری باید توسط بیش از 3000 خانواده سازماندهی شود. البته ما در همه شهرداری ها و تا 5 برابر این مشکلات را داریم. ظرفیت.

وی گفت که باید به افرادی مراجعه کنند که در شهرداری کار نمی کنند و کسانی که بدون نظم و رفاه وارد می شوند باید با تنبیه و تشویق به کار گرفته شوند.

این چیزی است که نامزد شهرداری کازوین گفت: “پس از بررسی نحوه هزینه کردن پول اضافی در شهرداری و نحوه کسب سود.

وی گفت: “ما بیش از 60 سازمان مجری قانون داریم ، اما هنوز مشکلات قانونی جدی در شهرداری داریم و با 140 کارمند دولت ، 60 متخصص شهرسازی ، 27 متخصص تربیت بدنی ، 80 متخصص و 15 نیروی روابط عمومی در همه این موارد مناطق ، چالش به ما نشان می دهد که اداره نیروها نامعقول است.

00000

زهری می گوید: “مدیریت در نیروی انسانی مهم است تا اردوگاه نیاید و نرود ، اما این منطقه و ورود بی رویه نیروها احتمالاً یکی از حقایق تلخ شهرداری است که همه جرات ورود به آن را ندارند.”

وی گفت: “ما باید در همه امور شفاف باشیم و بر عدالت محوری و بررسی مستمر تمرکز کنیم.”

وی گفت: تلاش شورا و شهردار ، مشارکت شهروندان ، توجه علما ، مسجد مرکزی ، توجه هنرمندان و هنرمندان ، دانشگاه ها و اطلاع رسانی دقیق از جمله اولویت ها است.

حسن زهری افزود: ما باید در گردشگری نیروی محرک باشیم و کمک های شهرداری باید هدفمند باشد و باید برای مسافران سرپناه و خاطره بسازیم و به رویدادهایی فکر کنیم که برای رسیدن به اهداف ما در نظر گرفته شده است.

وی گفت: پیشرفت هایی در زمینه شهرهای هوشمند ، توسعه زیرساخت های شهری مدرن ، بهبود دسترسی شهری ، توسعه فضای سبز ، احیای باغ های سنتی و توسعه پارک پادگان ها صورت گرفته است. برپایی نمایشگاه گل و گیاه ، استفاده از فاضلاب برای باغات در قسمت جنوبی شهر ، احداث دو پارک بزرگ و فعال سازی رادیو شهر را در اولویت قرار می دهیم.

زهری افزود: توسعه موزه های آموزشی ، همکاری با مساجد ، آموزش کارکنان شهرداری ، آموزش قانون مداری ، ترویج فرهنگ ترافیکی و وجود آپارتمان ، بازسازی بافت های قدیمی ، توسعه منطقه خدماتی ، توسعه مبلمان شهری ، مناسب سازی شهر برای افراد دارای معلولیت ، کودکان و افراد مسن. بازیابی بافت تاریخی ، مدیریت زباله در بخش خصوصی ، نوسازی گاراژها ، تکمیل ایستگاه محمدآباد ، مدیریت هزینه ، کارآیی شهرداری ، حمایت از ورزشهای عمومی ، مشوق های دوچرخه سواری ، حفاظت از آب ، خاک و هوا ، بازسازی دروازه های شهری و باغبانی نکته مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد. به

66

وی برخی از مسائل مربوط به تعامل با دستگاه های اداری منطقه ، اعمال محدودیت های ترافیکی در مرکز شهر ، استفاده از متخصصان و همکاری با آموزش و پرورش را ذکر کرد.

سپس اعضای شورای شهر سوالات خاصی را مطرح کردند و نامزد شهرداری پاسخ داد.

علی حسن زهری دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد ساختمان است.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا