حوادث

وضعیت جاده ها در اولین روز تعطیلات کرونایی/ مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک امروز و فردا فعالند

آزا ریحور ناجا ، معاون فرمانده پلیس در اولین روز تعطیلات کرونا گفت: “وضعیت ترافیک در کشور بهتر از دیروز است.”

به گزارش دانا نیوز ، سردار حسینی افزود: «ما امروز در جاده ها وضعیت بسیار بهتری نسبت به دیروز داریم. به “دردن.

وی گفت: “بسیار طبیعی است که مقدار کمی ترافیک در یک مکان وجود داشته باشد ، و پس از یک یا دو ساعت مقدار قابل توجهی ایجاد می شود. به عنوان مثال ، در محور کازوین-رشت بین رودبار و منگل ، ما تا دیروقت شب با مشکل روبرو بودیم زیرا همکارانم مصمم بودند خودروها را این طرف و آن طرف بچرخانند.

سردار حسنی گفت: “شرایط جاده ها امروز بهتر است و امیدواریم بتوانیم این ماموریت را در چند روز آینده تا پایان این پروژه در روز پنجشنبه 14 شهریور به پایان برسانیم.” »

راهور نجام ، معاون فرمانده پلیس ، در یک خطاب تلویزیونی گفت که راه ها هرگز باز نمی شوند.
سردار سعید تیمور حسینی به طور مفصل در مورد محدودیت های ترافیکی کشور در جشن های کرونا صحبت کرد.
وی با اشاره به ترافیک سنگین در ورودی برخی از شهرها گفت: تعداد نسبتا زیادی از مردم قبل از رفع ترافیک اقدام به ترک تهران کردند. در حال حاضر می توان گفت که در مناطق تحت کنترل بطری ترافیک زیادی را تجربه می کنیم ، به عنوان مثال ، منطقه هاشگر ، آزادراه کاوین-رشت ، منطقه رودبار ، آزادراه اول ایمن تهران و فندق جاده ای.

وی گفت: “ما در مورد بازداشت ها در سراسر کشور بحث می کنیم و این میزان تحریم ها و حکمی است که ستاد ملی تاجگذاری به ما داده است.”

خوسئینی در پاسخ به این س ifال که آیا برخی از مسافران منتظر باز شدن جاده هستند یا خیر ، گفت: “هیچ تسکینی در این مورد وجود ندارد. متأسفانه ، برخی از مردم تمایلی به ادامه مسیر ندارند ، بعید است این اتفاق بیفتد و جاده ها هرگز باز نمی شوند. آنها باید به وطن خود بازگردند.
آزا ریحور ناجا ، معاون فرمانده پلیس گفت: “هیچ رفت و آمد در هیچ منطقه ای مجاز نیست و مجوزهای تردد تا جمعه 26 سپتامبر معتبر نیست.”
حسینی همچنین گفت که از نظر تردد محلی ، خودروهای دارای گواهینامه رانندگی محلی اجازه ندارند به همان منطقه حرکت کنند ، بدون اینکه واقعاً وارد شهر دیگری در جاده شوند.

همچنین سردار هادیان فر فرمانده پلیس راهور ناجا گفت: جاده ها قبلاً بسته شده اند و همه مجوزهای صادر شده از سوی هر مرجع معتبر نیست ، به جز کشتی های باری و مسافری ، 60 درصد ظرفیت اتوبوس ها ، که باید 60 درصد ظرفیت داشته باشند. به مجاز.

وی گفت: “اینها تصمیماتی است که توسط ستاد ملی تاجگذاری برای سلامت عمومی گرفته شده است و ما از عموم مردم می خواهیم که در طول اجرای طرح از ساعت 12 ظهر تا 26 سپتامبر با پلیس همکاری کنند.”

وی همچنین در مورد مراکز شماره و جایگزینی صحبت کرد – پلاک ها و مراکز تبدیل فقط در روزهای سه شنبه و عاشورا بسته هستند و امروز و فردا (25 و 26 اوت) باز هستند و آماده خدمت رسانی به مردم هستند. به

فرمانده پلیس راهور ناجا در پایان سخنان خود تأکید کرد که پلیس تحت فشار است و چاره ای جز بازگشت ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا