اجتماعی

زالی: نافی خدمات سایر مجموعه‌ها در بحث واکسیناسیون نیستیم

رئیس مرکز درمان وبا در کلانشهر تهران گفت: “اگر بخواهیم امروز تلاش جدیدی را در زمینه ایمن سازی انجام دهیم ، از خدمات ذینفعان سپاسگزار و قدردان نیستیم.” آنها در بحث واکسیناسیون شرکت کردند.

به گزارش ENA ، زالی یک نشست خبری مشترک با دیپلمات های پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی پایتخت در روز پنجشنبه 12 اوت برگزار کرد. در این نشست درباره احیا و بازنگری طرح شهید سلیمان با مشارکت مدیران بهداشت دانشگاه ها و مدیران ارشد بهداشت استان تهران بحث و تبادل نظر شد.

وی با استناد به تجربیات موفق و دستاوردهای ارزشمند پروژه شهید سلیمان در تهران گفت: استراتژی اصلی این همایش احیای پروژه شهید سلیمانی با کمک تهران بسیگ و سپاه است.

زالی با استناد به دستورات رهبر ، افزود: ما باید بتوانیم با تشخیص دقیق ویروس در شهر ، با تشخیص دقیق ، افزایش آزمایشات تشخیصی ، تسریع واکسیناسیون و شناسایی موارد پرخطر ، از شیوع بیماری بکاهیم. ” گروه ها و آنها را جدا کرده و فضا و ساختارهای مناسب را فراهم کنید.

به گفته وی ، در گام بعدی ، مداخلات م effectiveثر بهداشتی برای کاهش خطر باید با استفاده از مطالعات اپیدمیولوژیک در تهران و شناسایی نقاط داغ انجام شود. در صورت لزوم ، علاوه بر اجرای طرح جامع شهید سلیمان ، می توان از تمرینات مقطعی برای مداخلات سریع و م effectiveثر استفاده کرد.

در بخشی دیگر از این بحث ، فرمانده ستاد مبارزه با تاج پایتخت اظهارات منتشر شده در مورد واردات واکسن را یادآور شد: اظهارات منتشر شده در یک کنفرانس غیر خبری انجام شد.

وی خاطرنشان کرد که این جلسه به منظور ادای احترام به تلاش های رسانه ها در دوران کرونا برگزار شد.

زالی با تأکید بر اینکه همیشه از رسانه های اصلی برای انتقال مفاهیم و دیدگاههای ستاد استفاده می کند ، گفت: “ما همیشه آنچه را که سیاستهای رسمی یا مطابق سیاستهای ما مد نظر دارند به شهروندان خواهیم رساند.”

وی بر لزوم پرهیز از سوء تفاهم تاکید کرد: ما همیشه باید قدردانی را به عنوان یک امر اخلاقی حرفه ای در نظر بگیریم. ما می دانیم که وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت در بحران کنونی با چه چیزی روبرو هستند و آنها تمام تلاش خود را کرده اند.

به گفته زالی ، اگر امروز تلاشهای جدیدی در زمینه ایمن سازی انجام دهیم ، نه ستایش و قدردانی از خدمات ذینفعان در بحث ایمن سازی ، و نه خدمت به عزیزان ما در وزارتخانه است. امور خارجه و سایر نهادهای مرتبط انجام دهید.

وی با در نظر گرفتن مسئله ایمن سازی به عنوان یک چالش مهم ، گفت: “ما باید بدانیم که ویروس کرونا یک چالش جهانی است و محدود به کشور ما نیست و مشکلات و چالش های زیادی در این زمینه وجود دارد.”

به گفته زالی ، ما از سخت کوشی جوانان پرشور ایرانی در زمینه لجستیک و پشتیبانی علمی و فناوری و همچنین دانش فنی مربوط به بخش سلامت ، سودهای زیادی برده ایم.

وی دستورات رهبران ارشد را شکل جدیدی از سازماندهی مجدد و آمادگی کامل و سریع نیروهای دفاعی را فرصتی جدید برای ادامه مبارزه خود با کرونا برای احیای نیروهای خود و تجدید پدافند توصیف کرد.

زالی با استناد به برنامه راهبردی نهم دولت جدید در این زمینه ، از خدمات و تلاشهای دولت قبل برای حفاظت از کرونا تقدیر کرد و خواستار تجربیات و توصیه های همه دانشگاهها و مناطق در ستاد ملی کرونا شد و برنامه ریزی و مورد ارزیابی قرار گرفت. این می تواند به توسعه بسته جامع تری منجر شود که نقشه راه بسیار مورد نیاز را ارائه می دهد.
وی خاطرنشان کرد: در هفته های آینده ، تعدادی از واکسن های تولید شده محلی می توانند به سطح صنعتی برسند و طیف وسیع تری از واکسن ها را در اختیار ما قرار دهند.

زالی گفت: در حال حاضر 2.7 میلیون نفر در تهران واکسینه شده اند که از این تعداد 670 هزار نفر واکسینه شده اند. علاوه بر گروه های سنی ، آسیب پذیرترین گروه های ذکر شده در پرونده ملی واکسیناسیون نیز واکسینه می شوند که برخی از آنها تکمیل شده است.
وی تأکید کرد: این برنامه ما در تهران است و ما متعهد هستیم که شهروندان تهرانی هر دو واکسن را از یک مارک دریافت کنند.

رئیس پایتخت ، کرونا با استناد به تنش های دلتا و درمان دشوار پزشکی ، به مردم تهران تأکید کرد: استفاده کنید و ببینید.

وی از رسانه ها خواست تا افکار عمومی و آموزش عمومی را متقاعد کنند تا رعایت پروتکل ها و محدودیت های بهداشتی را افزایش دهند و ما در جلوگیری از تاجگذاری موثر بودیم.

زالی خاطرنشان کرد که تنش دلتا با سایر گونه ها متفاوت است و مبارزه با این گونه مستلزم ایجاد آگاهی عمومی جدید در مورد نحوه انتقال بیماری و اجرای پروتکل های بهداشتی است.

به گفته زالی ، اگر بتوانیم با کمک و حمایت مردم پایبندی به پروتکل های بهداشتی را افزایش دهیم ، قطعاً وضعیت بیماری در تهران بهبود یافته و تعداد بیماران کاهش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمارهای جدید ، پروتکل بهداشتی فعلی در تهران 52 درصد است که برای موفقیت به حمایت عمومی ، افکار عمومی ، آموزش عمومی و آموزش عمومی نیاز دارد. بیماری. “

زالی گفت یکی از برنامه های پروژه شهید سلیمان ارائه آموزش به شهروندان تهرانی است.

وی گفت واکسن های محلی روند تولید را تسریع کرده و نیازهای اساسی برخی از کشورها را تغییر می دهد ، ظرفیت شرکت های بزرگ واکسن سازی را افزایش می دهد و به شرایط بهتر امیدوار است.

متأسفانه تعداد بیماران سرپایی در تهران اکنون بالغ بر 20000 نفر است و می توان منتظر کاهش آن به کمتر از 20000 نفر و به مدت 48 ساعت بود. ” که سایر شاخص ها نیز تغییر خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، تعداد پایه های مبتنی بر کنترل بیماری در حال حاضر بیش از یک در تهران است و هر زمان که به یک یا کمتر برسد می توانیم پیش بینی کنیم. کاهش شاخص ها آینده تهران هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا