استان ها

کمک های مردمی به کمیته امداد قزوین امسال 49 درصد افزایش داشت

از کاوین تا خبرگزاری دانا نیوز ؛ روز شنبه ، به مناسبت روز خبرنگار ، مهار علی حقگویان در کمیته امداد کازوین در جمع فعالان رسانه ای حاضر شد: افکار عمومی را روشن کرده و فرهنگ سازی کنید “

وی گفت: اگر دیروز جنگ داشتیم ، امروز جنگ فرهنگی داریم که مردم را ناراحت می کند و همه رسانه ها وظیفه دارند نقشه های دشمن را خنثی کنند.

هاگ گایان یادآور می شود: کار کمیته امداد این است که به زندگی با وقار برسد و کار باید توسط مردم انجام شود و باید با احترام به خود و عزت عمومی محافظت شود.

وی افزود: “خدمات ما بدون تعهد است و یک وظیفه طبیعی ، شرعی و قانونی است و بزرگترین سرمایه ما اعتماد عمومی است.”

122

17000 سالمند زیر نظر کمیته امداد

به گفته هاگ گویان ، 17000 خانواده سالمند تحت پوشش این ایالت هستند و تلاش می شود تا این خدمات به مردم منتقل شود. و بروکراسی اداری را کاهش دهید تا دیگر به کمیته امداد مراجعه نکنید.

وی افزود که طرح تغییر شهرک های کشور در منطقه کاوین برای کمک به نیازمندان با همکاری مرکز کنترل فقر ، مشارکت و کمیته کمک اجرا می شود.

حاگ گویان می گوید: «تاکنون دو شهرک در کازاوین ، خیابان های مجاهد و دیماج و چهار شهرک در شهرها راه اندازی شده است تا بتوانیم نیازهای مردم شهرک ها را برطرف کنیم.

وی افزود: “در این پروژه ، مانند مراکز خیریه ، شناسایی نیازمندان در هر محله توسط خیریه ها و سپاه و BASJ انجام می شود و متولیان افراد را تحت پوشش و ارتقاء قرار می دهند. در زمان کوتاه. “

فعالیت 120 مرکز خیریه در قزاقستان

به گفته مدیرکل کمیته امداد ناحیه کازوین ، 120 مرکز و 44 مرکز خیریه در شهر کازاوین برای ارائه خدمات به نیازمندان ایجاد شده است.

وی گفت: “این مراکز با ارائه خدمات ویژه در جلب اعتماد مردم بسیار موثر بوده است.”

به نوبه خود مشتری ندارد

وی افزود: ظرفیت سازی برای خدمات رسانی ضروری است و هر خانواده با نیازها و شرایط به سرعت تحت پوشش این موسسه قرار می گیرد و در حال حاضر هیچ نیازی شایسته در پشت صف خدمات وجود ندارد.

هیگ گویان افزود: “اشتغال و مسکن از مهمترین چالش های ما در کمیته امداد است و ما برای کمک به نیازمندان با کمک خیرین و آژانس گام برداشته ایم.”

بازسازی و بازسازی 1300 واحد توسط کمیته امداد انجام شد و در تفاهم نامه ما با بنیاد مسکن ، 500 واحد برای نیازمندان ساخته می شود و در صورت تأمین زمین برداشت شده می توانیم مسکن تهیه کنیم. به بیشتر بسازید و برای نیازمندان تهیه کنید.

زندگی

جمع آوری شش میلیارد تن در عید قربان

هاگیان می گوید: ما امسال 5.5 میلیارد تن نقاشی برای عید قربان اختصاص داده ایم که تا کنون بیش از شش میلیارد تن از آن جمع آوری شده است.

این کشور حدود 470 میلیون تن پول نقد ، 700 میلیون تن کمک تولید ، 2 میلیارد و 700 میلیون تن خیریه و 2 میلیارد و 100 میلیون تن دیگر بخش دارد.

به گفته هاگ گویان: در عید غدیر 70 هزار پرس غذای گرم ، 2 هزار بسته زنده و 2 میلیارد و 900 میلیون تن کمک جمع آوری شده و بین نیازمندان توزیع شده است.

به گفته مدیرکل کمیته امداد ناحیه کازوین ، نرخ بازنشستگی برای مشتریان قبلاً 540 هزار تن بود ، اکنون دو برابر شده و به یک میلیون و 100 هزار تن در ماه رسیده و دو برابر شده است.

وی توضیح داد – در حال حاضر 32000 خانواده معادل 62000 نفر تحت پوشش این موسسه هستند.

حقيان افزود: “سال گذشته ، 50،000 خانوار وام ، مراقبت های پزشکی ، مسکن ، جهیزیه و کمک های گاه و بی گاه دریافت کردند که شامل 62000 نفر ، در مجموع بیش از 112000 نفر ، یا 10 of از جمعیت ایالت می شد. ، خدمت کرد “ما اطلاعاتی ارائه کرده ایم.

وی گفت: ما سال گذشته حسنی را خوردیم و امسال این امر با رعایت پروتکل ها انجام می شود.

11

هاگویان از اعتماد مردم به این سازمان قدردانی کرد و گفت: “مردم به کمیته امداد اعتماد زیادی دارند و هرجا که بخواهیم به ما کمک کردند. امسال ما 62 میلیارد تن کمک های مردمی داریم که 49 درصد بیشتر از کمک های دولتی است.” گذشته ” سال. “

وی گفت: من مبلغ خوبی را در طرح اکرام و یتیم می پذیرم و برای هر یتیم یک میلیون و 200 هزار تن پرداخت می کنیم.

هها گویان در مورد جمع آوری زکات نیز گفت – بیش از 20 میلیارد تن زکات در چهار ماه نخست امسال جمع آوری شده است که تا پایان سال به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

وی گفت: ما پیش بینی می کردیم که سال گذشته 22.5 میلیارد تن زکات جمع آوری شود اما این رقم حدود 28 میلیارد تن بود و ما توانسته ایم نیازهای خانواده های آسیب دیده را برطرف کنیم.

مدیرکل کمیته امداد ناحیه کازوین یادآور می شود: 73 درصد زکات برای زندگی و مابقی مربوط به امور مدنی است.

دکمه بازگشت به بالا