اجتماعی

ورود محموله سرم تزریقی؛‌ به‌زودی/ جزئیات ثبت‌نام دیابتی‌ها برای تزریق واکسن کرونا

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: وزیر بهداشت دستور خرید فوری سوزن ها را صادر کرده و در اسرع وقت وارد زنجیره توزیع و نحوه ثبت نام بیماران دیابتی در سیستم ایمن سازی وزارت بهداشت شد.

به گزارش ENA ، دکتر کیانوش جهان در مورد کمبود سوزن صحبت کرد: بعد از ظهر.

وی افزود: “در 48 ساعت گذشته ، وزیر بهداشت دستور خرید فوری سرنگ از کشور ثالث را صادر کرد که در اسرع وقت بخشی از زنجیره توزیع خواهد بود. سوزن ها نیز به صورت محلی برای استفاده در بیمارستان ها ، کلینیک های سرپایی و اورژانس تجویز می شوند. در حال حاضر داروخانه های بیمارستانی این سرم را در اختیار بیماران قرار می دهند.

جهان پور تأکید می کند – کالاهای خریداری شده در مقادیر کافی در یکی دو روز آینده وارد می شود و پس از آن علاوه بر نیاز بیماران بیمارستانی و درمانگاه ها در شبکه دارویی کشور توزیع می شود.

به گفته وزارت بهداشت ، ثبت نام بیماران دیابتی برای تزریق واکسن کرونا در سیستم واکسیناسیون آغاز شده است – ثبت نام آنها از 11 آگوست 1400 در سیستم Salamat.gov.ir آغاز شده است و می توانید ثبت نام کنید. وقت ملاقات.
به گزارش کانال تلگرامی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی (ویبدا) ، “بیماران دیابتی که قبلاً از وزارت بهداشت انسولین دریافت کرده اند ، که قبلاً در سیستم بیماری ثبت نشده است ، می توانند 1000 مرکز دیابت را در سراسر کشور لیست کنند. ” مشاهده و مشاهده نزدیکترین مرکز و پرونده خود از https: // rda .behdasht.gov.ir.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا