استان ها

تلفنی که زنگ نخورد و ۲ کودک آبادانی که در آتش جان باختند

به گزارش خبرنگار آنلاین آبادان ، مقاله یک خطی در مورد مرگ دو کودک آبادانی در آتش سوزی خانه ای در منطقه امیرآباد در 26 مرداد خشم مردم را برانگیخت. روابط عمومی آتش نشانی آدرس و خدمات امنیتی آبادان

“آتش سوزی در آپارتمان طبقه چهارم در امیرآباد با 125 سیستم گزارش شده است. این گروه از ایستگاه به روستای تبی ایشه اعزام شدند و نیروهای آتش نشانی مجبور به ترک ایستگاه مرکزی شدند. میدان طیب. دو تیم امداد بلافاصله عملیات اطفای حریق و نجات را آغاز کردند. متأسفانه نوجوانان 13 ساله و 10 ساله بر اثر دود خانه جان خود را از دست دادند. اجساد این دو کودک توسط آتش نشانان خارج و عملیات به پایان رسید. علت حادثه توسط کارشناسان این سازمان در حال بررسی است. روابط عمومی خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری آبادان »

اما داستان به همین جا ختم نمی شود ، زیرا تأخیر در ورود ماشین آتش نشانی ، که این دو کودک می دانند ، دلیل اصلی مرگ دو کودک گرفتار در آتش است – در صورت رسیدن نیروهای آتش نشانی. در گذشته این دو کودک ممکن است جان خود را از دست داده باشند. آنها هدر نرفته اند و این کلمات موجی از خشم و نارضایتی را در بین مردم به رهبری مدیرکل آتش نشانی به دنبال داشته است. پس از پیام حمید مارینی ، دادستان عمومی و انقلاب انقلابی آبادان ، سازماندهی شده و خواستار سرکوب همه عاملان این جنایت شد. در این رابطه اتهامات اولیه مطرح شد ، دستورات اولیه صادر شد و یک بازپرس ویژه تعیین شد. پس از بررسی و انجام تحقیقات لازم ، اگر شخص حقیقی یا حقوقی مجرم شناخته شود ، با سهل انگاری و مراحل قانونی برخورد می شود.

در همین حال ، مجید فرهانی ، مدیر آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان به آتش نشانی گفت که آتش نشانان به دلیل تأخیر آتش نشانان با تاخیر مواجه شدند. . ”ورود این نیروها بسیار دیر است. به گفته وی ، این خطا چندین سال در خط ارتباط بوده است و هنگامی که آتش نشانی از آبادان تماس می گیرد ، آتش نشانی کرامشهر یا شوشر پاسخ می دهد..

سخنان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آبادان نه تنها برای خانواده وی و مردم آبادان قانع کننده و مناسب بود ، بلکه برای کاهش چنین رویداد دلخراشی (مرگ دو کودک) و فشار افکار عمومی بر مهاجمان و دو کودک 10 و 13 ساله در آبادان ، آنها نیاز به اقدامات جدی و قانونی برای علل تلفات غم انگیز زندگی دارند.

متأسفانه سوالات روزنامه نگاران در مورد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان ، اگرچه روزهای زیادی از این حادثه می گذرد ، اما هنوز بی پاسخ است ، هیچ اقدامی صورت نگرفته و هیچ تماسی با وی برقرار نشده است و او همه چیز را به دست خدا سپرد. به بهانه بارها اتفاق افتاده است. چرا یک آتش نشانی اعزام کردید تا بیش از 12 دقیقه از ایستگاه مرکزی در میدان طیب بجای اینکه خودرویی را به نزدیکترین ایستگاه بفرستید؟ چرا ایستگاه شماره 5 آتشفشان را در ابتدای جاده آبادان به اهواز فعال نکردند ، جایی که بسیاری از کارگران (بدون خودرو و تجهیزات آتش نشانی) با سگ باقی مانده اند؟ چرا از اختلالات گاه به گاه در خط 125 اطلاع دارید؟ برای درخواست؟

اکنون که قوه قضائیه منتظر نتایج تحقیقات است ، عوامل اصلی مرگ این دو کودک در اسرع وقت مجازات می شوند.

48

دکمه بازگشت به بالا