حوادث

مرگهای ناشی از حریق و دردسر مواد شیمیایی در مبلمان خانگی

رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: 18 دقیقه زمان برای رسیدن به حریق داریم. نفس کشیدن در دود ناشی از آتش. خودتو سریع بکش

در گفت وگو با دانا نیوز وی در مورد عصر طلایی آتش و نجات گفت: دلایل مختلفی از جمله تغییر در استانداردهای ساختمان ، درها و غیره وجود دارد. یکی از دلایل استفاده از محصولات شیمیایی در مبلمان است.

وی ادامه داد: در گذشته بیشتر محصولات مورد استفاده در خانه ها از چوب طبیعی و مصنوعات کوچک استفاده می شد ، اما امروزه از مصالح زیادی در مبلمان استفاده می شود.

وی گفت: “در بیشتر موارد ، مردم بر اثر دود آتش می میرند.” آنها ناامید شدند. دود یک ماده شیمیایی است و در حین آتش سوزی ساختمان ها به سرعت افراد را از بین می برد.

رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: به دلیل دود خطر آتش سوزی زیادی وجود دارد – به دلایلی در برخی از مبلمان از سیانور استفاده می شود که وقتی به سیانور تبدیل می شود. و سریع بیهوشی می کند. مردم.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا