بین الملل

آمریکا: دولت جدید ایران چیزی بیشتر از دولت قبلی در مذاکرات بدست نمی‌آورد

طبق این وب سایت خبری ، این مقام رسمی که در مذاکرات در وین شرکت کرده است ، بحث عمومی در ایران را زیر نظر دارد ، اما هیچ چیز واضح در مورد آینده دولت نشنیده است.

اگرچه ایالات متحده اولین کشوری است که ایران را به دلیل برنامه هسته ای خود تحریم کرد ، اما یک مقام ارشد آمریکایی گفت این توافق روی میز است و اگر ایرانی ها بخواهند تحریم ها لغو شوند ، راهی برای این کار وجود دارد. .

وی در ادامه گفت که پنجره ای برای رسیدن به توافق برای مدت طولانی باز نمی شود و ایران باید فوراً به میز مذاکره بازگردد.

آسیوس به نقل از این مقام آمریکایی گفت: ما امیدواریم آنها فکر نکنند که چیزی بهتر از دولت قبلی دریافت خواهند کرد زیرا بسیار سنگین هستند.

در حالی که خروج ایالات متحده از شورای امنیت سازمان ملل و امتناع اتحادیه اروپا از اجرای توافق هسته ای موانع اصلی اجرای توافق است ، واشنگتن اکنون در تلاش است تا با چنین مواضعی پیش برود و تروئیکای اروپایی را با یک صدا تهدید کرده است. . او به گفتگوها برنمی گردد. چشم انداز تجدید برجام در خطر است.

در آخرین نشست کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در وین ، این هیئت از پیشرفت در زمینه نوسازی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) ابراز خرسندی کرد و بر تعهد خود برای ادامه روند گفتگو تأکید کرد.

در پایان این نشست ، نمایندگان برای راهنمایی سیاسی در مورد مسائل باقی مانده به منظور آماده شدن برای هفتمین دور مذاکرات به پایتخت سفر کردند.

سخنگوی دولت علی ربیعی ، به نوبه خود ، گفت که مذاکرات برجامی تا زمان تعهد کامل دولت موکول شده و تیم مذاکره کننده جدید پاسخگو خواهد بود.

311311

دکمه بازگشت به بالا