اجتماعی

تدابیر بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی پیک پنجم 

رئیس بیمارستان مسیحای دانشوری با اعلام افزایش جریان خون شریانی در انتهای پنجم عروق بیماری کرونا ، گفت: «خود را از ارزش پزشکی محروم نکنید.

به گزارش دانا نیوز ، جلسه فوق العاده شورای علوم بیمارستان دانشوری همزمان با موج پنجم برگزار شد.

در این نشست فوق العاده دستور کار بررسی کلیه امکانات و امکانات مرکز به منظور ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا به کشورها بود. استراتژی های ارائه خدمات اضافی با توجه به شرایط جدید به ویژه به دلیل افزایش سه برابری تعداد مشتریان در هفته پنجم تاجگذاری ، احساسی است.

در این نشست ، علی اکبر ولاتیتی ، رئیس بیمارستان مسیح دانشوری ، بر مشارکت فعال همه کادر پزشکی و پرستاران در ارائه پاسخ سریع و به موقع به بیماران تأکید کرد. در اولین ویزیت و هنگامی که سایر بیماران از بیمارستانهای دیگر ارجاع می شوند و تحت تعویق ماندن بیمار به دلیل بیمه یا کمبود هزینه ، حتماً معالجه شوید.

ولتی افزود: از زمان شیوع بیماری وبا ، بیمارستان مسیحای دانشوری در مبارزه با ویروس نقش فعالی داشته و اکنون باید با تمام توان و پشتیبانی خود بر روی این موضوع مهم تمرکز کند. کادر پزشکی “نباید بیمارستان را بدون دریافت هر نوع معالجه پزشکی جدی و جدی دریافت کنند ، و مقامات مربوطه باید اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهند و در صورت لزوم تا آنجا که ممکن است در بیمارستان بستری کنند.”

روابط عمومی بیمارستان مسیحای دانشوری نشان داد که آنها در سراسر کشور ، به ویژه کارکنان بیمارستان مسیحای دانشوری ، دلسوزی و کوشش ، مخالفت ، پشتکار و مبارزه از خود نشان داده اند و امیدوارند که سلامتی و صلح از بین برود. ویروس در اسرع وقت به جامعه بازمی گردد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا