حوادث

ده‌ها توهین به ماموران امنیت اخلاقی بخاطر یک تذکر/برنامه ریزی برای از بین بردن امنیت اخلاقی

فرمانده پلیس تهران بزرگ از برنامه های خود برای از بین بردن امنیت اخلاقی جامعه خبر داده است.

به گزارش دانا نیوز. سردار حسنی رحیمی در سخنرانی خود در یک راهپیمایی در پایتخت تهران ، طرفداران ساندا و حجاب ، گفت که پلیس وظیفه پشتیبانی ، آسایش و امنیت مردم را بر عهده دارد و وظیفه اجرای قوانین در سطوح مختلف است.

شهردار با تأکید بر اینکه نیروی پلیس مسئول اجرای قانون است ، گفت: “برخی از افراد این کار را غیرقانونی و نقض حقوق دیگران می دانند ، به شرطی که حریم خصوصی دیگران را نقض نکنیم. آزادی دیگران “

رحیمی با بیان اینکه کشوری با بالاترین مقام و امنیت داخلی می تواند خود را کنترل و دفاع کند ، گفت: “خدا را به خاطر تلاش ها و فداکاری های این افسران پلیس ایمن در شرایط دشوار اقتصادی امروز شکر می کنم.” صفر تا مرکز شهر

وی گفت: همانطور که نیروهای پلیس در سالهای اخیر توانسته اند با مفاسد اقتصادی مقابله کنند ، به برخی از افراد اجازه نمی دهد که بهزیستی اخلاقی و اجتماعی مردم را به خطر بیندازند. گروه ها و افراد سازمان یافته امروز به دنبال از بین بردن امنیت اجتماعی و اخلاقی و از بین بردن زشتی امنیت اخلاقی هستند.

رحیمی گفت: “آنها در تلاشند اوضاع امنیتی را ابتدا در تهران و سپس در سایر مناطق کشور کاهش دهند.” از طرف دیگر تمام تلاش خود را برای دستیابی به امنیت اخلاقی انجام خواهیم داد و بدون ترس از حمله آنها و دشمنانشان در فضای مجازی به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

رئیس پلیس مدینه گفت که 90 درصد اقدامات پلیس امروز مثبت است و تنها 10 درصد اقدامات منفی است ، افزود: 10 درصد برای مقابله و از بین بردن فساد است. وظیفه ناجا نظارت بر اجرای قانون در همه زمینه ها است. در زمینه ایمنی اخلاقی ، رویکردهای آموزشی ، دوستانه ، تربیتی و مثبت را نسبت به رویکردهای اجباری و منفی اولویت دهید و این رویکرد ما است.

رحیمی گزارش داد: “ما از آنچه در فضای مجازی گفته می شود نمی ترسیم.” در برخی موارد ، همکاران من در بخش امنیتی ده ها توهین در مورد نقض اخلاقی و اخلاقی را می شنوند. به این کلمات گوش ندهید. “ما نمی ترسیم

وی گفت: به عنوان مثال ، در بعضی از كشورهای اروپایی ، كارفرمایان مجبورند كارگران را با لباس فرم اخراج كنند. حجاب و این بخشی از قانون آنها است … ما همچنین می گوییم مردم در جمهوری اسلامی باید قوانین این کشور را رعایت کنند.

به گفته فرمانده پلیس تهران بزرگ ، برخی از مردم می خواهند با ارعاب و ارعاب قانون را زیر پا بگذارند ، اما ما پای قانون ایستاده ایم.

رحمی همچنین گفت ، “زنان بی گناه بسیاری در جامعه ما وجود دارد و نمونه آن موکب نمادین اربعین در تهران از میدان امام حسنی مبارک تا معبد حضرت عبدالعزیز است ، جایی که زنان بی گناه با حجاب زیادی پیدا شدند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا