بین الملل

همپیمانان قدس-۱۰؛ سیف القدس نظریه آمریکایی فلسطین جدید را ساقط کرد

خبرگزاری آنلاین دانا نیوز گزارش داده است که پانزدهمین سالگرد تأسیس لبنان در جنگ سی و سی -2006 ، نسخه ویژه ای از شبکه خبری القدس القدس ، المایدین ، ​​همچنان ادامه دارد.

المیادین به خیزش فلسطین در فلسطین و موفقیت آن در نبردهای اخیر و مردم کرانه باختری اشاره کرد و میزبان کارشناسانی از چندین شهر مانند تهران ، بیروت و صنعا بود. بغداد و دمشق.

ملیتا ، جنوب لبنان ؛ رام الله با اسرائیل مزدور است

انور یاسین ، یک آزاده لبنانی ، گفت: “ملت فلسطین ریشه و مردم زنده است … این ملت با غلبه بر ده ها توطئه و برنامه در دهه گذشته ارزش خود را ثابت کرده است. تمام برنامه های اسرائیل در طولانی مدت شکست خورده است و شهرهایی که فکر می کنند هویت عربی آنها کاملاً از بین رفته است ، می فهمند که در جنگ اخیر چنین نیست. رژیم صهیونیستی با انتشار این که مردم فلسطین لیاقت زندگی ندارند ، به خودی خود هدف دارد. زیرا وقتی این رژیم نتوانسته است هویت مردم فلسطین را برای دهه ها از بین ببرد ، از تمام فرصت های سلطنت در داخل و خارج استفاده خواهد کرد. مردم فلسطین در نبردهای اخیر شناسایی شده اند. جنگ اخیر مفهوم پیر شدن و مرگ بچه های بزرگسال فلسطینی را تأیید کرده است [آرمان فلسطین را] آنها فراموش می کنند ، شکست می خورد.

به گفته یاسین ، امروز مردم فلسطین تأیید کرده اند که چیزی به نام “اسرائیل” وجود ندارد. این همان چیزی است که باعث تسلط رسانه ای آنها در ذهن ما شده است. در عوض ، این رژیم صهیونیستی است که فلسطین را کنترل می کند. از طرف دیگر ، دشمن صهیون همیشه سعی در تقسیم فلسطینیان داشته است ، اما جنگ اخیر در اورشلیم فلسطین را متحد کرده است. بنابراین ، هر کسی که با رژیم صهیونیستی همکاری کند ، یک کارمند است ، کاری که پا در رام الله انجام می دهد. اکنون دیدگاه همه فلسطینیان این است که هر کسی که در این شرایط صلح با اسرائیل را ترک نکند ، یک مزدور است. مسئله دیگر بین جنبش هایی مانند حماس یا رژیم های صهیونیستی نیست ، بلکه بین مردم فلسطین و رژیم صهیونیستی است.

غزه مفهوم فلسطین جدید لغو شد

شاربیل غریب ، فعال سیاسی فلسطینی گفت: “ما می دانیم که با جنگ اخیر ، پدیده جدیدی داریم که می تواند رژیم صهیونیستی را شوکه کند.” یکی از روشهای رژیم صهیونیستی تقسیم فلسطین و پیشبرد برنامه های آن در سایه اختلافات است. اما امروز اتحادیه ای بی سابقه بر زمین استوار است … اسرائیل سالهاست که تلاش می کند به صهیونیست ها بگوید فلسطینی های ساکن در سرزمین های اسرائیل در سال 1948 عرب عرب هستند ، اما من می گویم که با شورش آنها قیام آنها فیلیپینی ها هستند.

به گفته الغریب ، ایده فلسطین جدید همزمان با حرکت اختراعات غزه برای مبارزه با رژیم صهیونیستی ، دشمنان به کرانه باختری حرکت می کنند و افراد فعال تری را به تصویر می کشد. بانک غرب. مفهومی که ژنرال آمریکایی کیت دیتون سالها قبل از اینکه فلسطینیان خود از امنیت اسرائیل حمایت کنند ، توسعه یافته بود. [آرمان] خود ، از جمله مقدسین و مقدسین خود را فراموش کنید. امروز ، این مفهوم مورد پسند مردم فلسطین قرار نگرفته است.

وی افزود: “همه از وضعیت کرانه باختری باخبر هستند.” [در مقایسه با غزه] بسیار پیچیده است. شهرک ها و شهرک های صهیونیست ها در بسیاری از امور روزمره فلسطینیان به کرانه باختری نفوذ کردند. این سازمان در حال هماهنگی امنیت با بازداشت شدگان است. بنابراین ، تمرکز بر کار افراد تاکتیکی مخالف تحقق حقوق فلسطین است. مهاجمان می دانستند که شورش های کرانه باختری کانون توجه جنگ کرانه باختری است و تهدیدی جدی و استراتژیک محسوب می شود.

دمشق؛ کسانی که در سوریه ایستاده اند همان کسانی هستند که در فلسطین ایستاده اند

خالد العبود ، یکی از اعضای این گروه ، گفت: سوری ها از ده سال گذشته در وضعیت جنگی بوده اند و برخی از آنها سعی کرده اند رژیم سوریه را به عنوان یک انقلاب و یک موجودیت به تصویر بکشند. پارلمان سوریه در مورد اعتراضات سوریه و فلسطین. تقریباً همه سوری ها متقاعد شده اند که آنچه در سوریه اتفاق افتاده برای مردم فلسطین اتفاق افتاده است. این برای سوری ها نکته مهمی است. در اینجا سوری ها فهمیدند که آنها کسانی هستند که در برابر سوریه ایستاده اند. همان جنگ فریبنده علیه فلسطینیان اسیر شده ، همان جنگ فریبنده علیه سوریه است. بنابراین می توان گفت که ما در یک جنگ متحد هستیم … مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی در سال 1948 شگفت انگیز هستند. این تنها ملتی است که اجازه نمی دهد این نوع تهاجم به آن تحمیل شود و هویت ملی خود را در سطح عرب و اسلامی حفظ کند.

بغداد شکست ایالات متحده آغاز شکست اسرائیل خواهد بود

القدس ، سخنگوی گروه حزب الله عراق گفت که القدس “تنها کسی در جهان است که به درخواست کاتب از مردم عراق برای اعلام جنگ علیه منطقه پاسخ داده است.” دفاع از مقدسات اسلام و عربستان را متحد می کند … نبرد نبرد آگاهی است. بسیاری از نهادهای صهیونیستی-آمریکایی سعی می کنند مسئله فلسطین را فقط به عنوان فلسطین در داخل مطرح کنند ، به عنوان مثال ، این به من به عنوان یک عراقی چه ربطی دارد ، اما مردم عراق از هرگونه مذاکره با صهیونیست خودداری می کنند. در دهه گذشته حاکم باشید.

محی در پاسخ به س aboutالی درباره جنگ سیف القدس و قیام در مناطق مختلف فلسطین برای کمک به قدس گفت: “این شورش شبیه قیام عراق است.” به افرادی که گفته شده این هیچ ارتباطی با فلسطین ندارد ، شما با درگیری فلسطین برابر هستید. امروز ، راه حل دو کشور حتی توسط فلسطینی ها رد می شود. امروز ، فلسطینی ها خواستار آزادسازی سرزمین های خود از شمال به جنوب و از دریا تا نهر هستند. بنابراین ، فلسطینیان در 48 کشور به این نتیجه رسیده اند که تنها راه احیای عزت خود ، ایجاد کشور فلسطین است.

محی با اشاره به اینکه عراق عامل شکست رژیم صهیونیستی در عراق و منطقه خواهد بود ، گفت: “آمادگی عراق برای کمک به فلسطین فقط یک شعار نیست.” این واقعاً درگیری با اسرائیل است و این رژیم بدون پوشش و حمایت آمریکا نمی تواند دوام بیاورد.

نعاء؛ یمن قدرت حمله به اعماق اسرائیل را دارد

احمد القنا ، نخست وزیر یمن در این برنامه گفت كه ما دیگر نباید برای “القدس” القدس (القدس) ارزش قائل شویم و به جای سازمان پوسیده ، سازمان جدیدی ایجاد كنیم. امروز شركت اتحاديه عرب در كشتار مردم عرب كيست؟ اما به خاطر اعماق اسرائیل ، ما اعضای ائتلاف با بسیاری از اعضای عرب و اسلامی باید این کار را انجام دهیم. ما بدون همکاری اتحادیه نمی توانیم چنین تصمیمی بگیریم ، اما ثابت کردیم که توانایی مقاومت در برابر اعماق اسرائیل را برای هفت سال داریم. بیت المقدس نقطه آغاز کار علیه رژیم صهیون است.

القنا که خواست نامش فاش نشود زیرا مجاز به گفتن نامش نبود ، گفت ارتش اسرائیل توانسته است خشم مردم فلسطین را در طی چند سال گذشته کنترل کند. مسئله موقتی این است که قرآن کریم ابتدا باید به جهان اسلام بازسازی شود … اسرائیل در یدید جنگ اخیر ناتوانی نشان داده است امروز اعتراضات با 48 اعتراض متفاوت است.

تونس شکست اخیر اسرائیل بیش از هر زمان دیگر ایدئولوژیک است

محسن النباطی ، سخنگوی حزب التر الشعبی ، گفت: “من فکر می کنم فلسطینیان اسیر شده راه درست را نشان داده اند.” در نبرد اخیر ، آنها ثابت کردند که هویت و هویت عربی آنها دقیق تر است … شکست اسرائیل از فلسطینیان در سال 1948 بیش از هر شکست نظامی و سیاسی بود. شکست نظامی یا سیاسی قابل جبران است ، اما در سرزمین 48 شکست ایدئولوژیک. بنابراین ایده ای که این رژیم بر اساس آن بنا شده مردم بی زمین و بی سرزمین هستند. این همان داستانی است که صهیونیست ها برای جهانیان تکرار کرده اند. فلسطینیان 1948 این باور را رد کردند و آخرین میخ تابوت این رژیم در واقع از نظر عقیدتی آسیب دید. حاکمان صهیونیست از این که مردم اللد ، النصره و سایر شهرها خواستار آزادسازی کامل این سرزمین بودند ، متعجب شدند.

تهران؛ پس از اتحاد فلسطینیان ، چشم انداز تغییر کرد

امیر موسوی ، سیاستمدار منطقه ای و دیپلمات پیشین ، در این برنامه گفت که جوانانی که سعی کردند رژیم صهیونیستی را با عقاید خود سازگار کنند ، ده ها سال بعد متحیر شدند. رهبران رژیم صهیونیستی فکر می کردند که توسط دو یا سه کشور عربی مست هستند ، اما قیام اخیر در سیف القدس رهبران تل آویو را متعجب کرد.

به گفته موسوی ، خیزشهای اخیر در اورشلیم و کرانه باختری باعث حمایت اعتقادی از آرمان فلسطین و اعتراض در ایران و منطقه شده است. همه دولت های ایالات متحده به همراه برخی از کشورهای عربی در منطقه خیانت کرده و مذاکره کرده اند ، اما ایران و متحد آن قدس در مرکز مخالفان قرار دارند.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت كه تجربه نشان داده است كه هماهنگی بین اعضای مخالف و ملت های مخالف پیرامون تأثیر بهتری دارد … در حالی كه مردم جهان برای متحد كردن مردم فلسطین متحد می شوند. ، بیشتر حمایت کننده و غمگین … شکست خورد. تشکیلات خودگردان فلسطین تلاش کرده است تا با همکاری اسرائیل کنترل کرانه باختری را بدست آورد ، اما اکنون همه این تلاش ها به دلیل وحدت مردم به شکست انجامیده است. غزه در سال 1948 ، او با کمک القدس و کاک قیام کرد و القدس در ساحل غربی ایستاد. این روح تازه ای در قدس است و فکر می کنم با این تغییر ، منطقه نیز تغییر کند.

پایان / صفحه پیام


دکمه بازگشت به بالا