بین الملل

دوربین های یک مستند در میان طالبان

دوربین های

مستند «پرچم های زندگی در میانه زندگی» به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن اصلاح زاده جمعه پخش می شود.

با استناد به تلویزیون مطبوعاتی ، ESN گزارش داد که فیلمبردار این فیلم قلب مردم افغانستان را لمس کرده و سعی در نشان دادن حقیقت به طالبان در میانه کشور دارد.
در این مستند ، اسلام زاده گروه ها و مکتب های مختلفی را که پرچم افغانستان را برافراشته اند معرفی و بازی می کند و کسانی را که زیر آن پرچم ها کاری انجام می دهند به مخاطبان خود معرفی می کند: با یکدیگر جنگ کنید.
محسن Isladzad قبلا در سال 2014 عنوان “فقط در میان طالبان” و “زندگی در میان پرچم ها” دومین فیلم مستند در مورد طالبان در افغانستان است.
در این مستند علاوه بر طالبان ، داعش در افغانستان آشفته آشکار می شود.
“زندگی بین پرچم ها” در سال 1997 آغاز شد و 19 ماه به طول انجامید و پس از آن ایسلادزا و گروهش 32 روز را صرف فیلمبرداری و گفتگو با نیروهای دولتی ، طالبان و …
این مستند در چهار استان سرپل ، جازجان ، فاریاب و بادگیس فیلمبرداری شده است. اما بیشتر صحنه ها مربوط به فریب است.
دیگر “زندگی بین پرچم ها”: محقق سید حسام رضوی ، نویسنده فرید داغله ، عکاسان مهدی چوش نژاد و موساد آزاداد ، سردبیر فرید داغله ، طراحی و ترکیب صدا: محمد حسین ابراهیم و راوی-فرید میزبان یک مرکز فرهنگی است.
مستند “زندگی بین پرچم ها” بعدازظهر جمعه ساعت 19:00 از شبکه پرس تی وی پخش می شود و جمعه بعدازظهر ساعت 3 صبح ، 12 و 23:30 و یکشنبه های 6 و 18 و دوشنبه دوباره پخش می شود. 8 ساعت برنامه توزیع شبکه.
مدت زمان این برنامه 70 دقیقه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا