اجتماعی

تقدیر از دست‌اندرکاران اولین دوره فناوری آموزشی لیزر و کوانتوم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

Master با استناد به منبع گزارش آژانس انرژی اتمی ، خبرگزاری استاد خبر در روز دوشنبه ، 5 ژوئیه گزارش داد ، اولین درایو فناوری لیزر و کوانتوم با حضور دانشجویان ، اساتید و مدیران اجرایی ، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس بنگاه انرژی انرژی اتمی ایران برگزار شد. محسن حاجی میرزا. نمایندگان و مدیران و جمعی از دانشجویان و اعضای منتخب سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (SAMPAD) در سالن کرزمی ፡ سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

در این مراسم ، انجمن مهندسان باسج آژانس انرژی اتمی از اقدامات دور دوم نوآوری های صنعت و دانشجویان مستعد در زمینه فناوری لیزر و کوانتوم تقدیر و تشکر کرد: “عزیز شما ، با تشویق دانشجویان و آینده سازان ، روند علمی را تسریع کردید. این کشور

صالحی ادامه داد: مفاهیم علمی باید به مدارس و دانشگاه ها منتقل شود. این دانش آموزان بینش عمیق و دیدگاه های گسترده ای در مورد انگیزه و خلاقیت مفاهیم علمی فراهم می کند. کنار گذاشتن چارچوب و چارچوب دانش آموزان و نیاز به خلاقیت برای فراتر رفتن از مرزها و اعتماد به نفس در تصمیم گیری و طرح ایده های جدید بدون قید و شرط مهم است.

وی با اشاره به اهمیت تفکر و حضور در حوزه علمی گفت: دانش آموزان باید ذهن باز داشته و تا آنجا که ممکن است سخت کار کنند و آینده ای روشن برای این کشور داشته باشند. توسط این افراد

در ادامه مراسم ، محسن حاجیمیرزی ، وزیر آموزش و پرورش ، از عوامل این گام عالی علمی تشکر کرد و خدا را به خاطر حضور در چنین جامعه مهمی شکر کرد. با انکشاف و ترویج چنین اقدامات مهمی ، انشا Godالله در زمینه علم و فناوری مدرن به نتایج بزرگی دست خواهیم یافت و خداوند متعال به شما در ادامه راه کمک می کند.

در پایان این مراسم به دانش آموزان ، معلمان ، اساتید و نمایندگان اجرایی و علمی اولین درایو فناوری لیزر و کوانتوم لوح تقدیر اهدا شد.

دکمه بازگشت به بالا