استان ها

عملیات زیرسازی و آسفالت در شهرک صنعتی کیش آغاز شد

به گزارش خبرگزاری کیش آنلاین ، نیک فرجام معاون عمرانی و ترافیک این شرکت با بیان اینکه این پروژه در یک سایت صنعتی در شهر جزیره اجرا می شود ، گفت: “این پروژه در حدود 3500 متر مربع زیربنا و آسفالت است.

طبق گفته نیکی فرجام ، شهر صنعتی شماره 5 (28 ds) در حال استفاده از سوله 49 و 54 انبار مواد غذایی ، جاده های آسفالته و جاده های قابل دسترسی ، طرح زیرساخت و این مجتمع آسفالت برای بهبود بهداشت محیط ، ایمنی کارگران و جریان ترافیک در حال اجرا است.

وی گفت شکی نیست که ساخت و آسفالت خیابان های شهر صنعتی یکی از دلایل بهبود شرایط تولید در حضور بسیاری از سرمایه گذاران خواهد بود.

به گفته معاون عمرانی و ترافیک شرکت عمران ، آب و خدمات کیش ، بیش از 3500 مترمربع زیربنا و کارهای آسفالته و 700 متر کارهای روسازی در طول پروژه انجام می شود.

معاون مهندسی عمران و ترافیک همچنین گفت: این شهر صنعتی یکی از مناطق عمده تولید در کیش ، به ویژه در صنایع غذایی است. این شرایط مساعدی را برای تولیدکنندگان و صنعتگران در شهرها فراهم می کند و ما در محیط صنعتی نهایت تلاش خود را کرده ایم و تاکنون اقدامات و فعالیت های مهمی در این زمینه انجام شده است

نیک فرجام افزود: خدمت به سهام محصولات صنعتی در شهرهای صنعتی و کارگاهی آسان است.

در حال حاضر کیش دارای شش شهر صنعتی با ظرفیت بیش از 800 مرکز جهت فعالیت های صنعتی است و تاکنون به سرمایه گذاران تحویل داده شده است که بسیاری از آنها در حال ارائه خدمات هستند. مورد بهره برداری قرار گیرند

48

دکمه بازگشت به بالا