اجتماعی

جولان یک روح سرگردان در بیمارستان متروکه! + عکس

به گفته بونا؛ ممکن است بارها در مورد روح روح خوانده یا شنیده باشید ، اما دیدن یا لمس آن بدون شک برای همه پر از ترس و لرز است. افکار ما همیشه در مورد مکان های قدیمی و آسیب دیده است. کویر و هیچ کس در این بخش روایتی وحشتناک از وجود روح سرگردان خواهید خواند بیمارستان رها شده ، حتی ناجی می ترسد.

جیمی لی براون “نجات دهنده زندگی” بود و در بیمارستان بستری شد. پس از انتشار تصاویر ، او اعتراف کرد که ترسیده است! گفته می شود روحیه ای در این بیمارستان متروکه وجود دارد. جیمی نیز به تنهایی برای بازدید از بیمارستان متروکه به آنجا رفت اما پس از انتشار تصویر متوجه شد که “چیزی شبیه پزشک” در یکی از عکسهای او وجود دارد.

ارواح: در عکسها

جیمی 21 ساله در حال گذر از راهرو در بیمارستان سنت توماس بود. این بیمارستان در انگلستان اسپورت واقع شده است. در حالی که هیچ کارمندی در بیمارستان وجود نداشت ، “مسیرها” احساس ترس در گروه ایجاد می کرد. آنها کمی از همین مسیر خجالت کشیدند و عکس ها را به درستی بررسی نکردند.

این عاشقان امروزی با وحشت از بیمارستان خارج شدند ، اما خانم براون هنگام تماشای عکس ها متوجه “غافلگیری بزرگ” شد. “ترسناک بود. آن روح جلوی آسانسور ایستاده بود. دوستم درست به مقصد رفت. قصد ما این بود که بخندیم و کمی ماجراجویی کنیم. در طول این ماجراجویی ، ما همچنان به مسیرها گوش می دادیم اما چیزی نمی دیدیم.

براساس این گزارش ، هزاران نفر بیمار روحی ، روانی ، روانی شما وارد سنت توماس شده اید. این ساختمان بیش از یک دهه بسته بود و در زمان ویکتوریا این یک “مهد کودک” به نام “Graber” بود. البته افراد دیگر نیز قبلاً چنین تجربه هایی داشته اند.

دکمه بازگشت به بالا