اجتماعی

بی‌اعتمادی برخی مردم به واکسن ایرانی ریشه در کدام تجربه دارد؟

به گزارش دانا نیوز ، پس از آنکه خبرگزاری دانا نیوز نظر عمومی را منتشر کرد دلایلی که برخی از مردم دنیا و ایران به واکسن آنفلوانزا اعتماد ندارند، بسیاری از کاربران در مورد این موضوع نظر دادند.

برخی از کاربران می گویند به دلیل این شایعات بی اساس ، برخی افراد نسبت به واکسن ناامید هستند. یک کاربر در این باره نوشت: در سال 2006 فرودگاه امام هنوز در دست ساخت بود و همه پروازهای خارجی از فرودگاه مارادها انجام می شد. فرودگاه چپ می تواند یک فرودگاه دائمی باشد. تصویر این فرودگاه روشی مخدوش برای متقاعد کردن جهان به سفر دو ساعته است و مردم به راحتی می توانند این سخنان را باور کنند. این داستان است ، در غیر این صورت همه این داروهای ایرانی تولید و استفاده شده است. ما فقط به واکسن تاج ایرانی شک داریم.

یکی از کاربران ، حسنعلی آما ، معتقد است: “ما باید به پزشکان و متخصصان کشور اعتماد کنیم که طی دو سال گذشته با کرونا می جنگند و آنها روند واکسیناسیون را به پایان رسانده اند. تلاش ها.

کاربر دیگری که خود را Sadge می نامد ، علیه این س wroteال نوشت و نوشت: ایمان چیست؟ آیا اطلاعاتی وجود دارد که مردم بتوانند در این زمینه اعتماد کنند؟ آنها باید قبل از اعتماد سازی روشن باشند مردم همچنین به تاریخ و نحوه برخورد مسئولان با مردم نگاه می کنند. همچنین کدام مبارزه ؟؟ همه به بیمارستان رفتند و درگذشتند. بقیه خدا نمی خواهد بمیرد .. به وجدان مردم احترام بگذاریم. متأسفانه مقامات عادت کرده اند که از بالا به مردم نگاه کنند و مردم باید همیشه آنها را زیر نظر داشته باشند.

کاربر دیگری سابقه انسانی را مقصر این بی اعتمادی می داند و می نویسد: چگونه می توان به واکسیناسیون تکراری در کشوری اعتماد کرد که بارها در مورد واکسیناسیون ناامید کننده مناطق مختلف کلنی از زمان استعمارگر تا هواپیمای بدون سرنشین انتهایی در مرکز تولید واکسن دروغ گفته است ضربه زدن

مهسا راه حل بهتری پیشنهاد کرد: “ببینید ، آنها در مورد واکسن استوتنیکنیک همین حرف را زدند و آنها اعتقادی نداشتند ، اما مجله علمی معروف Charta نوشته ها و مطالعات آنها را تأیید کرد و مردم معتقد بودند که شما هم اکنون باید همین کار را برای ایران انجام دهید. “هنرمندان را بصورت آنلاین محاسبه کنید و آنها را واکسینه کنید تا مردم به آنها اعتماد کنند

235231

دکمه بازگشت به بالا