استان ها

فرسودگی ناوگان حمل و نقل کالا و تامین لاستیک مهمترین چالش رانندگان

به گزارش خبرگزاری کاوین دانا نیوز ؛ رضا میرزازنی در مورد فعالیت های شرکت های حمل و نقل در منطقه گفت: کازوین یک منطقه صنعتی و کشاورزی با پتانسیل خوب در بخشهای مختلف است و یکی از مناطق پیشرو در زمینه حمل و نقل است.

وی گفت: حمل و نقل یکی از مهمترین م componentsلفه های زیرساخت و اقتصاد کشور است و یکی از ارکان اصلی توسعه پایدار است.

میرزاهان توضیحات: پیش نیازهای توسعه و بهبود اقتصاد نیاز به ایجاد و بهره برداری از امکانات حمل و نقل کارآمد و تأمین اجزای لازم برای شبکه حمل و نقل ، ایجاد کشتی های انعطاف پذیر ، پیشرفته و جدید و راهنمایی این رانندگان دارد. این بخش برای رشد به پشتیبانی لازم نیاز دارد.

میرزازانی

فعالیت 90 شرکت حمل و نقل در منطقه کازوین

وی افزود: “در حال حاضر 90 شرکت حمل و نقل در منطقه کاوین فعالیت می کنند. از این تعداد ، 34 شرکت در شهر صنعتی Leia و بقیه مناطق پایانه کار می کنند.

به گفته این مقام مسئول ، بیش از 18000 راننده در شبکه حمل و نقل ایالت با خدمات رسانی به مردم و جابجایی کالا در اقتصاد کشور نقش دارند.

به گفته میرزاهانی ، ماهانه به طور متوسط ​​50 هزار بار حمل می شود و رانندگان کالاهای صنعتی و مزارع را به مناطق مختلف کشور منتقل می کنند.

یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی شرکت های حمل و نقل گفت: “حمل و نقل قدیمی یکی از مشکلات این بخش است و اکنون طول عمر کشتی های باری در این کشور 25 سال است که منجر به افزایش مصرف شده است. . “کاهش و کاهش هزینه اتومبیل و کاهش بهره وری

وی افزود: “ما انتظار داریم كه مقامات دولتی با هم برای نوسازی ناوگان و تهیه قطعات یدكی و لاستیك با قیمت مناسب كار كنند.”

اگر مشکلات گمرکی برطرف شود ، با واردات خودروهای دست دوم خارجی می توان برخی از مشکلات را حل و کشتی ها را نوسازی کرد.

وی گفت: در حال حاضر هزینه نگهداری و تعمیر کامیون ها و قطعات یدکی آنقدر زیاد است که باید برای افزایش هزینه جابجایی کالا مدیریت شود.

4441594

یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه های شرکت های حمل و نقل افزود:

میرزاهانی گفت ، “در حال حاضر ، یک میلیون و بیش از 100000 کامیون به همراه خانواده هایشان تحت پوشش بیمه هستند و همه کسانی که کارت هوشمند فعال دارند و در سایت ثبت نام کرده اند ، تحت پوشش هستند. شامل بیمه

وی در مورد تأمین سوخت ملوانان گفت: بحث سوخت خودروها براساس لایحه حمل سهمیه سوخت است. آنها مسافرت و مسافرت می کنند اما ما مشکلی نداریم. “بزرگترین نگرانی ما تأمین مالی تایرها و قطعات خودرو است

یکی از اعضای هیئت مدیره مرکز حمل و نقل ملی گفت: سال گذشته 350 میلیون تن کالا و 470 میلیون تن کالا توسط فعالان این صنعت تخلیه شده است.

“طرفداران پرونده وی تلاش کرده اند تا نسخه واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. طرفداران پرونده وی در تلاش بودند متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.” پس از دستور تخلیه بنادر ، مراسم اربعین حسنی و از تلاشها برای جابجایی مسافر و کالا قدردانی شد.

میرزاهان یادآوری می کند: در دوران کرونا ، ملوانان ماموریت خود را در حمل و نقل کالا به تمام نقاط کشور ، اطاعت از دستورات رهبر انقلاب و حضور در صندوق های رأی با موفقیت انجام دادند. وفاداری به رهبر بزرگ و ایده های جمهوری اسلامی. .ردن

میرزاهانی گفت: رانندگان کامیون با چالش های زیادی روبرو هستند از جمله هزینه بالای قطعات یدکی ، هزینه بالای لاستیک رایگان و امیدواریم رئیس جمهور جدید برای حل مشکلات آنها اقدامی انجام دهد.

رضا میرزاهانی همچنین اخیراً به عنوان نماینده مرکز خدمات و مشاوره ایرانی در استان کازوین فعالیت کرده است.

دکمه بازگشت به بالا