بین الملل

ترامپ در واکنش به اعتراضات سیاهپوستان: جمجمه‌هایشان را خرد کنید!

کتاب جدید مایکل بایندر روزنامه نگار آمریکایی نشان می دهد که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا به مقامات ارشد دولت دستور داده است “جمجمه معترضانی را که زمستان سال گذشته در اعتراض به مرگ جورج فلوید در آفریقا به خیابان ها ریختند ، خرد کنند”.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت انگلیس ، کتاب مایکل بیندر وال استریت ژورنال نشان می دهد معترضانی که دونالد ترامپ را می دیدند که شعار می دهد “خیابان های سیاه مهم هستند” بیش از این که عصبانی باشند مرعوب بودند.

کتاب “ما به وضوح در این انتخابات پیروز شدیم: جزئیات باخت ترامپ” (بدیهی است که ما در این انتخابات پیروز شدیم – داستان چگونگی باخت ترامپ) نشان می دهد که ترامپ با مقامات ارشد دولت صحبت کرده است. جمجمه های آنها را بزنید!

به گفته نویسنده ، ترامپ بارها و بارها از ارتش خواسته است تا مخالفان را هدف قرار دهد. “شلیک!” او گفت. همکاران کارگران ، دادستان کل بیل بار و مایک میلی ، مخالفت کردند و گفتند: “خوب ، از ناحیه پا یا بازو شلیک کنید ، اما آنها را محکم بزنید!” آنها سعی کردند بیشتر توضیح دهند.

“این دستورات همزمان ترسناک و کودکانه بود و تعجب آور نیست که شخصی مانند ترامپ چنین کاری را انجام دهد ، زیرا به جای نادیده گرفتن این تصمیم ، شخصی مانند بیل بار چنین دستوراتی را در مورد تلافی جدی داده است ، معیارهای درست برقراری ارتباط با غیرنظامیانی که به دنبال قانونی بودن آنها هستند حقوق ، “او گفت. این برای مخالفان اخلاقی تر از اقدام است ، در مورد میزان خشم ترامپ باید به مخالفان خود صحبت کند

ایندیپندنت افزود: “درگیری ترامپ در سیاست تأثیر مخربی بر میلیون ها نفر داشته است ، همه آنها کودکانی پناهنده هستند که از والدین خود جدا شده اند. خانواده ها به استثنای کنگره و دادگستری در اکثر کشورهای اسلامی پراکنده هستند.

این روزنامه در پایان نوشت: “دفعه بعدی كه به باندهای ترامپ فرصتی داده شد تا استراتژی ، تصمیم و قدرت دولت را به دست بگیرند.” موسساتی که اساساً دموکراسی آمریکا را نجات داده اند ، با یک چالش کاملا جدید روبرو هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا