حوادث

کشف ۹۰ درصد موادمخدر در مرزهای ایران/کشورهای اروپایی و سازمانهای بین‌المللی قدردان ایران باشند

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از 3800 کودک در این کشور در نیروی پلیس برای واردات و مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسیده اند.

به گزارش دانا نیوز. وی در كنفرانس ویژه ای با عنوان “مددكاران زندگی – عبور از همكاری ها و همكاری های بین المللی – پیشگیری از اعتیاد” گفت: “به عبارت دیگر ، یكی از مهمترین مسائل در جهان ، مسئله مواد مخدر است. روز جهانی مبارزه با مواد مخدر. طبق اطلاعات یونسکو ، بیش از 265 میلیون نفر در سراسر جهان به مواد مخدر اعتیاد دارند. این یک مسئله استراتژیک برای جهان است ، متأسفانه روند صعودی در جهان نیز نگران کننده است و طبق گزارشاتی که در سال های اخیر شاهد این روند صعودی در همه کشورها بوده ایم.

وی گفت: “آژانس های بین المللی ، سازمان های مسئول باید مسئولیت پذیر عمل کنند.” جمهوری اسلامی ایران انتظار دارد این مبارزه بدون وقفه ادامه یابد و برنامه ریزی ، علاقه و ثبات بیشتری داشته باشد. اینکه چرا این تعداد سازمان و م institutionsسسه وجود دارد و چرا این واقعاً س theال مردم جهان برای مبارزه با این آفت بی خانمانی است ، یک آسیب شناسی جهانی است ، ما دوباره شاهد این روند هستیم.

سردار آستاری گفت: در جمهوری اسلامی ایران این موضوع در سیاست های کلان نیز مطرح شده است. وی در جلسات آسیب های اجتماعی خود با رهبری نیروهای مسلح و تعدادی از مقامات مربوطه از جمله اعتیاد ، 5 آسیب را در اولویت قرار داد و شخصاً در یک کلیپ کوتاه شرکت کرد. یکی از شرکت کنندگان معرفی شد ، معتاد شد و رئیس آن خانواده معتاد بود و تأثیرات آن را بر خانواده خود نشان داد.

وی گفت: “جمهوری اسلامی ایران می تواند این درخواست را ارائه دهد و اسناد نشان می دهد كه در مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با مواد مخدر و جرم پیشتاز است.” علت این ادعا شهدا هستند.

وی با بیان اینکه “هیچ سندی قوی تر از این وجود ندارد” ، افزود: بیش از 3800 کودک در مبارزه با قاچاق مواد مخدر کشته شده اند.

سردار آستاری افزود: “ما 12 هزار جانباز در مبارزه با مواد مخدر داریم.” بنابراین ما بیشترین شهید و میهن پرست را در بین همه کشورها داریم. ما واقعاً کشفیات زیادی داریم زیرا به کشوری که مواد مخدر تولید و توزیع می کند نزدیک هستیم ، بنابراین تولید و توزیع در حضور آمریکایی ها چند برابر شده است. متأسفانه ، ما آسیب پذیرتر و آسیب پذیرتر هستیم و باید مراقب ، مقابله و چالش بیشتری باشیم و این کار انجام شد.

رئیس پلیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بسیاری از یافته ها از جمهوری اسلامی ایران است ، افزود: در سال گذشته 1010 تن مواد مخدر (عمدتا تریاک) کشف شده است.

وی گفت: “بیش از 90٪ یافته های ما در مناطق شرقی کشور است ، 90٪ آنها در مرز و بقیه به افتخار جمهوری اسلامی ایران است.” هیچ شریکی در شهرها وجود نداشت و در این زمینه ، ما مجبور شدیم در بسیاری از شهرها مقدار زیادی بدست آوریم ، گویی که این رقم 10٪ بسیار زیاد بود ، ما می توانستیم آنها را با کمک شرکای موجود در تهران و شهرهای مرکزی بدست آوریم ، مقدار وارد کشور شده است.

وی افزود: “جمهوری اسلامی ایران متعهد به ایمنی و سلامت جوانان و مردم و همچنین جوانان و جوانان اروپا و سایر کشورها است.” سازمانهای بین المللی و همه کشورهایی که باعث می شوند بسیاری از مردم و جوانان آنها از این داروها رنج ببرند باید قدردان تلاشهای جمهوری اسلامی ایران باشند.

ادامه دارد

دکمه بازگشت به بالا