بین الملل

آمریکا رسانه‌های محور مقاومت را توقیف کرد

عراق در حال حاضر به ویژه در برابر رسانه های سازمان یافته که به دنبال ایجاد خشونت های فرقه ای ، تشدید خشونت داخلی و مخالفت صریح هستند ، آسیب پذیر است.

در گذشته ، سایت های شبکه های اجتماعی در ایالات متحده ، به ویژه فیس بوک ، با قطع حجم و مقاومت ادعاهای مغایر با استانداردهای ایالات متحده ، اعتراض عراقی ها را برانگیخته است.

وزارت دادگستری ایالات متحده از پایان سال گذشته شروع کرده است و از مارس 2021 ، قصد دارد صفحات گروه های مخالف مانند کتاب های حزب الله و جنبش اسلامی النجبا را ببندد و در عین حال ، آخرین خبر این است که الاتاجان ، یک سایت طرفدار مخالف ، قصد دارد اعتراضات اسلامی در عراق را مسدود کنید. -مولوم آژانس خبری و شبکه رسانه ای مخالف را راه اندازی کرد

اینها شامل منتقدان عراقی ، مخالفان و مقامات دولت عراق در مبارزه برای آزادی بیان ، مانند الهاشد الشعبی ، داعش الکزالی و الحق الجهاد ، دبیرکل الحق است. الجهاد. هادی العامیر ، دبیرکل النجباaba و رهبر الفتح ، یک حزب سیاسی و دهها حزب دیگر.

ناظران می گویند بسیاری از استارت آپ های سیاسی عراقی ترجیح داده اند که در آستانه انتخابات شرکت نکنند.

از طرف دیگر ، گروه های مخالف و فعالان مخالف ، در اثر حملات بی سابقه رسانه ها ، سعی کرده اند از طرق مختلف آگاهی خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهند.

311311

دکمه بازگشت به بالا