اجتماعی

پیام تبریک و تشکر سازمان نظام پرستاری به مناسبت حماسه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

سید ابراهیم ، رئیس سازمان پرستاری کشور ، پیام پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و لحظه لحظه 28 ژوئن را تبریک گفت.

همانطور که توسط ایسانا گزارش شده است

به نام خدا

حضرت آیت الله عزیز دکتر سید ابراهیم ریسی

رئیس جمهور محترم ایران

صلح و رفاه ،

دشمنان خارجی ، عوامل داخلی و مصائب آنها ، علی رغم تهدید به گسترش ویروس مرگبار کرونا و امنیت و آسایش مردم ، همه سیاه هستند ، اما فقط یک بار ایران بزرگ به انتخابات 18 ژوئن آمد. باز هم ، انتخابات سیزدهم مانند وفاداری بی نظیر و مانند ایرانیان ، دعوت رهبر فرزانه انقلاب در لبیک و احترام به دموکراسی اسلامی بود.

و با لطف خداوند متعال و عزت امام رئوفمان به افتخار سالیانه آنها و عزت مردم اسلامی ایران ، سوابق عالی حضرتعالی در مواردی مانند عدالت و درگیری ، تأکید بر حل تعارض ، تاریخ عملی مبارزه با درگیری فقر ، فساد و تبعیض ، استراتژی م .ثر. برنامه ها ، شعار ملیت ها و گسترش منافع ملی و بین المللی کشورمان ، اولویت دادن به سبک زندگی ، مسائل امنیتی و اقتصادی نسبت به میله های تولید و حذف از مهمترین دیدگاه های حرمت آنها و … بود. مشاغل و اصناف از جمله حمایت “انجمن پرستاران جامعه پرستاران” به کشور خدمت کرده اند

جناب عالی ، با هدف دستیابی به سطح مطلوب نظام سلامت در انقلاب اسلامی از طریق روش “سیاست سلامت” و اجرای انقلاب اسلامی ، ایجاد سازمان پرستاران ، ایجاد کمیته ویژه پرستاران و ارتقا سیستم پرستاری ارتباطات پایدار و م ،ثر ، روشن كننده ذهن پرستاران مسئولیت های معتمدان و وكلا این سربازان در خط مقدم دفاع بودند. نمایش ظاهر شده است. و پرستاران نه تنها طرفدار دلسوز شدند ، بلکه طرفداران و طرفداران افتخار شما نیز هستند.

و در همان زمان ، در موج فریاد ، آنها پای صندوق های رأی رفتند و یک انتخابات شرافتمندانه برگزار کردند.

سازمان ملی پرستاری برای رهبر بزرگ ، ملت محترم اسلامی ایران ، به ویژه وزیر محترم شما و همه دوستان کشور ، پیروزی بسیار سعادتمند و سعادتمندانه آرزو می کند. ما می خواهیم از همه نامزدهایی که جان خود را به کشور ما داده اند و سایر نامزدها و فرصتی که می توانند نامزد شوند استفاده می کنند ، با استفاده از قدرت جوانان مشتاق خدمت تحت توجه ویژه هزل والاسر (S )

با امید پرچم های بیشتر در گوشه گوشه قلب ایران.
و درود بر پرستش کنندگان صالحان

سازمان پرستاری اسلامی جمهوری اسلامی ایران

29 ژوئن 1400

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا