بین الملل

شبکه لبنانی المیادین: صندوق‌های رأی ایران، حساب‌وکتاب خارج را بر هم زد

به گزارش خبرگزاری آنلاین دانا نیوز بین الملل ، شبکه خبری المیادین آخرین برنامه شب جمعه را برای انتخابات در همان زمان و جمعه شب به عنوان بخشی از پوشش ویژه انتخابات ریاست جمهوری در ایران ارائه داد.

المیادین در بیانیه ای گفت که صندوق های رای “حساب ها و كتاب های خارجی را مختل كرده” و او انتخابات ایران را دنبال كرده است ، اما او درباره مشروعیت انتخابات تردید ایجاد كرده و رای دهندگان را تحریك كرده است. آنها پرسیدند.

این شبکه لبنانی با نگاهی به برخی رسانه های اسرائیلی اظهار داشت که انتخابات ایران در تل آویو بسیار قدرتمند است و نشانه هایی از خطر وجود دارد و این سوال را مطرح کرد که آیا نتیجه انتخابات و تغییر جدید به توافق هسته ای پایان می دهد؟


گزارش انتخابات توسط تل آویو

المیادین ادامه داد: ایرانیان با ترسیم نقشه راه روشنی برای آینده خود و تصمیم گیری در مورد گزینه های خود ، به صراحت اعلام کردند که موضوع اختلاف نظر است. این پدیده در جامعه ایران ثابت است زیرا زندگی سیاسی در این کشور تنوع جامعه را نشان می دهد. انتخابات امروز در ایران بازتاب گسترده ای در رسانه های غربی نداشته و روزنامه نگاران از انتخابات ایران انتقاد کرده و در انتخابات دخالت کرده اند. رفتاری که با نامه دموکراسی مغایرت دارد.

المیادین افزود که رسانه های غربی به رسانه های خلیج فارس پیوسته اند [فارسی] آنها به انتخابات ایران تردید داشتند و یک رهبر ارشد انقلابی ایران گفت برخی منتقدان انتخابات ایران از تفاوت صندوق و صندوق رأی بی اطلاع هستند.

حسین راویران ، کارشناس سیاسی منطقه ، مهمان برنامه شب جمعه تحلیل “الماساحیه” بود و گفت که در 40 سال گذشته هیچ انتخابی لغو یا به تعویق نیفتاده است. این واقعیت که انتخابات در ایران در حال انجام است و هیچ کس زیر و رو نمی کند ، نشان می دهد که همه در ایران متحد هستند و خواهان تغییر در رژیم فعلی هستند.

جو مک کارتی ، تحلیلگر سیاسی آمریکایی ، در پاسخ به س questionsال درباره چگونگی نگاه و انتقاد ایالات متحده از انتخابات ، مهمان دیگر بود: “منظور دولت دونالد ترامپ از ایران است.” [آیت‌الله] هیچ تفاوتی بین کامنی و بنابراین یک اصلاح طلب یا یک رئیس جمهور متغیر وجود ندارد. اما دولت بایدن

انتخابات ایران آخرین اعتراض در صف طولانی به تحریم های آمریکا است. دولت ایالات متحده نیز در حال مذاکره و منتظر نتیجه انتخابات است.

پایان / صفحه پیام


دکمه بازگشت به بالا