اجتماعی

با هر رای مفهوم مردم‌سالاری و مشارکت در سرنوشت کشور رقم می‌خورد

انوشیروان محسنی بندپی گفت: “هر رای مفهومی از دموکراسی و مشارکت در سرنوشت کشور است.”

به گزارش ISN ، آنیشیروان محسنی بندپی ، فرماندار سابق تهران ، مردم را به شرکت در انتخابات 1400 دعوت کرد:

به نام خدا

انتخابات علی رغم توطئه های فراوان دشمنان ، تحریم های سرکوبگرانه و تلاش ها برای القای ناامیدی و ناامیدی در مردم ، مظهر جمهوری اسلامی ایران و انقلاب های مختلف است. حضور پرشور مردم در انتخابات مختلف برنامه های شیطانی آنها را پیچیده کرده است.

در صحنه ایران اسلامی ، انتخابات همیشه یک چالش بزرگ سیاسی برای ملت است ، زیرا هر رای با مفهوم دموکراسی و مشارکت در سرنوشت کشور تعیین می شود.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با ذکر برکات و دستاوردهای انقلاب ، کشور را ترغیب کردند تا در انتخابات 1400 مسیر موفقیت را دنبال کند.

بنابراین ، من از مردم بزرگ و باستانی اسلامی ایران ، به ویژه استان فهیم و شریف تهران ، دعوت می کنم که مطابق پروتکل های بهداشتی در انتخابات فردا شرکت کنند. و بار دیگر برای تجدید اندیشه های امام راحل ، شهدا و انقلاب اسلامی ، زمینه را برای شکست توطئه های دشمن فراهم آوریم.

برای تک تک هموطنان عزیزم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

انوشيشوان محسني بندپي
استاندار تهران »

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا