حوادث

دعوت ناجا از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات

نیروی پلیس جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای مردم را به شرکت در انتخابات آینده (28 ژوئن 1400) دعوت کرده است.

به گزارش دانا نیوز و پایگاه خبری پلیس ، متن این بیانیه به شرح زیر است.

به نام خدا

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ، شورای اسلامی وروستا ، مجلس شورای اسلامی ، با استفاده از تمام تبلیغات رسانه ای خود ، توطئه ها و شورش های شیطانی خود را به طور موقت و موقت به کار برد. ، سعی کنید برکات انقلاب را کاهش داده و مردم را از نظام اسلامی منحرف کنید

28 ژوئن ؛ این یک چالش بزرگ برای مردم ایران است که دوباره به تعهدات شرعی ، قانونی و انقلابی خود بپردازند و با شور و شوق زیادی در پای صندوق های رای حاضر شوند و با عزت و عطوفت جهان را متحیر کنند.

انتخابات دستاورد مهمی برای تحقق دموکراسی در جمهوری اسلامی است.

در این شرایط ، مهم است که با پیروی و پیروی از منوهایی که رهبر عزیز و دلسوز و اسلام عزیز را روشن می سازند ، مجدداً در این زمینه مهم که قویتر از همیشه است ، شرکت کنیم. ایران و شهدای انقلاب در مسیری روشن ادامه می دهند.

سبز ، جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران اعضای قدرت پلیس و صندوق های انتخاباتی خانواده آنها در تاریخ 28 ژوئن 1400 ، جمهوری اسلامی ایران بار دیگر بر تعهد خود به نظام مقدس ایران و جهان تأکید کرد.

نیروهای پلیس جمهوری اسلامی ایران همچنین با تأیید مجدد قدرت مغرور ایران در برابر دشمنان جمهوری اسلامی ، از مردم انقلابی ، باهوش و باهوش ایران دعوت به مشارکت هرچه بیشتر می کنند. عزم او در این مرحله. “من از حامیان جدی جمهوری اسلامی ایران هستم

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا