اجتماعی

هزینه بیش از ۶۷ درصد درآمدهای شهرداری در مناطق غیر برخوردار تهران

رئیس کمیسیون ساختمان و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: بیش از 67 درصد درآمد شهرداری ها در دوره پنجم در مناطق مشکل دار گرفته شده است.

به گزارش دانا نیوز. “ما امروز توسط اصلاح طلبان انتخاب شده ایم و بسیار تنها هستیم. ما قبلاً برای او کار کرده ایم. ما قبلا اینجا هستیم.”

وی ادامه داد: “ما به عنوان یک مصلح ، مسیر انتخاب خود را ترک نکرده ایم. تا اینکه مانعی بر سر راه ما ایجاد کنند. البته همچنان امکان ریاست جمهوری وجود دارد. امروز ، در آخرین روزها ، بالاخره لیست جمهوری خواهان تهیه شده است و این موضوعی است که روند تصمیم گیری احزاب و روند اصلاحات را تغییر خواهد داد. لیست جمهوری خواهان نتیجه اظهارات اصلاحات است.

به نقل از سالاری: “ما در برابر شدیدترین تحریم های اعمال شده علیه کشور و پایتخت کشورمان ، مدیریت تهران را به دست گرفتیم.” وقتی کار شورا برای شهرداری و مدیران شهرداری مشخص شد ، دو شهردار ما را بدون اجازه ما بردند.

کاندیدای انتخابات شورای شهر ششم تهران ادامه دارد: وقتی شهر را تحویل گرفتیم ، دیدیم که طرح تفصیلی تهران از پتانسیل درآمد خود فراتر رفته و بیش از 50 میلیارد تن بدهکاریم ، یعنی حدود دو. بودجه سال اول شهرداری تهران نیمی از یک سال است … ما یک بار کنترل شهر را در دست گرفتیم ، هزاران هکتار از املاک و مستغلات و زمین های شهر را از دست دادیم ، بزرگراه سازی و کمک های مالی را از دست دادیم و متاسفانه همه سازمان های اقتصادی به شهرداری تهران اعتماد نکردند.

وی با اشاره به حضور آنها در شورای شهر چهارم گفت: “در سال 1994 ، شهردار اعلام کرد که دیگر هیچ پولی ندارد و فقط بیش از 50٪ پروژه ها باید ادامه یابد.” ما دستور “برج باغ” را واژگون کردیم و فروش شهر را به حالت تعلیق درآوردیم. ما کمیسیون های معماری و کمیسیون ماده 5 را در جاده اصلی ایجاد کردیم و بیش از 70 درصد درآمد شهرداری از این محل تأمین می شود ، اما برخی افراد به ما هشدار دادند که اصلاحات می تواند موفقیت آمیز باشد.

سالاری ادامه داد: “آقای الوری با 22000 کارمند ، 70،000 کارمند و 50،000 کارمند شهرداری ، شهرداری تهران را تحویل گرفت که آقای الوری آن را به احمدی نژاد تحویل داد.” برخی از افراد در این شرایط دیگر قادر به پرداخت حقوق خود نیستند و مردم نگران هستند که شورای شهر تهران به دلیل بی کفایتی مختل و متلاشی شود. در این شرایط ما شهر تهران را مدیریت کردیم.

وی گفت: “درعین حال ، فروش شهر را متوقف کرده ایم ، میراث طبیعی و تاریخی را تخریب نکرده ایم ، آن را از نظر مالی انضباط نداده ایم و کارگر شهرداری را نیز ثابت نکرده ایم.”

“گزارشی را مشاهده کردیم که هفته گذشته شهردار تهران به شورا ارائه داد. . علاوه بر این ، در طرح شهر تهران ، که مشکلات زیادی را مشاهده کرده ایم ، در مناطقی که مردم سودآوری ندارند ، گام های بلندی برداشته ایم. در این هفته ، پس از چهار سال نظارت ، سرانجام توانستیم 1260 هکتار را به صورت مساوی جمع آوری کنیم که می تواند بسته های تشویقی برای استقرار شهر در مناطق امن دریافت کند.

وی با اشاره به کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: “ما طرح زمینی به مساحت 1170 هکتار و فراداد را سالها به اتمام رسانده ایم.” به گفته امام در آنجا ، تلاش شده تا باغ ها قبل و بعد از انقلاب احیا شوند ، اما ما در طول این چهار سال کارهای زیادی انجام دادیم.

سرانجام ، وی گفت ، لیست جمهوری خواهان تفاوتی ایجاد می کند – ترکیب این لیست 30٪ زنان و 50٪ جوانان را شامل می شود. بگذارید حوادث اصلاحات و همه مردم بیایند تا ما در این دو روز موفق شویم.

یکی دیگر از نامزدهای لیست جمهوری خواهان ، فائه دولتلی است وی همچنین گفت که مردم همیشه نقش مردم و مشارکت مردم را در ذهنیت سیاسی امام خمینی (ره) تشخیص داده اند و باید تلاش شود تا حد امکان فراهم شود. در دسترس بودن زیاد مردم.

“در این شرایط سخت و سرد و در رقابت برابری ، می خواهم این سال را مطرح کنم که آیا ما نمی توانیم کاندیدای ریاست جمهوری و کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران را معرفی کنیم؟” اما برای کسانی که صندوق رأی هر دو تعرفه را با هم قبول می کنند ، برای کسانی که فقط باید در شورای شهر به اصلاح طلبان رأی دهند چه پاسخی می خواهیم؟ ما کاندیدای ریاست جمهوری نداریم ، اما آیا لیست شورای شهر خود را “جمهوری” می نامیم؟

یکی از اعضای نهضت توانبخشی در انتخابات شورای شهر ششم تهران افزود: آیا می توان لیست نامزدهای شورای شهر را بست و نظر هیئت اصلاح را جویا شد اما نمی توان به نظر نهاد اصلاحات توجه کرد؟ کاندیدای ریاست جمهوری؟ از طرف شما و جوانان شما می خواهم به جوانانی که مدتها صادقانه و امیدوارانه در ستاد کار کرده اند بگویم که فقط این جوانان آینده دار نقش موثر و مسئولیت پذیری در کارزار انتخاباتی داشته اند. شما و همه شما عزیزان ، من مایلم دوباره این حمایت را از کاندیدایی که بیشترین رای را در بین دو نامزد فعلی کسب کرده است ، تأیید کنم تا به امید و انگیزه این شانس باقی مانده ، افتخار نکنیم.

ما در حال تجربه جریان فروشندگان و شهروندان ضدشهری هستیم

نامزد دیگر در لیست جمهوری خواهان ، تلویزیون مجتبی است وی همچنین گفت که همه موفقیت ها از جمله رأی دادن و رأی دادن به برکت امام چمنی و ابتکار وی بوده است. “به دلیل تمام محدودیت های موجود در لیست جمهوری خواهان ، وی توسط اصلاحات انتخاب شد. ، و ما خوشحالیم که انتخابات عمدتا مربوط به احزاب اصلاح طلبان جوانان است

بخش بزرگی از این لیست نتیجه موفقیت شورای پنجم تهران است: به اصلاح ادامه دهید و با افتخار بگویید که امروز شهر را اداره خواهیم کرد.

تکوی نجاد ادامه داد ، “وقتی نتیجه جلسه جبهه اصلاحات اعلام شد که ما در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدایی نداریم ، پیام های زیادی از جوانان راضی دریافت کردیم و معتقدیم در این مورد نباید در مورد موضوعاتی بحث کنیم مورد بحث قرار نگرفتند شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

سید حسن چومینی ، نامزد جمهوری خواه در دوره ششم تهران گفت: “عدم انتخاب نامزد ریاست جمهوری در اصلاحات بسیار آسیب زننده خواهد بود.” و من از شما می خواهم که به عنوان یک اصلاح طلب جوان مذاکره کنید. و با عزیزانمان که فرصتی دارند. “درمورد دور دوم صحبت کنید. اگر کاندیدای ریاست جمهوری نداریم ، احتمال دور دوم بسیار کم است و اگر در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای نهایی کنیم ، می توانیم بر این غلبه کنیم. ما ضد هستیم شهر و ضد شهروند. ما با یک وضعیت روبرو هستیم و اگر بتوانیم با آن کنار بیاییم ، موفق خواهیم شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا