اجتماعی

مصطفی خاکسار قهرودی به عنوان قائم مقام رئیس کمیته امداد منصوب شد

رئیس کمیته امداد ، مصطفی کاکار گاهارودین به عنوان معاون کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش ISN ، به نقل از اطلاعات کمیته امداد ، تصمیم برای تعیین رئیس کمیته امداد “مصطفی کاکار گهرودی” توسط جون مرتضی باخاری اتخاذ شد.

برادر عزیز مصطفی کاکسار گهرودی

15 (11) ماده 11 (11) و تصویب هیئت امنا مطابق ماده (11) در مورد تصویب هیئت امنا از نظر مذهب ، تجربه و تجربه گذشته و سوابق کاری موثر از نظر مختلف اداری بر اساس ماده 14 انجمن ، افتخار شما به مدت دو سال به عنوان معاون رئیس کمیته امداد الهی ، انقلابی ، مردمی و امام خمینی منصوب می شود.

انتظار می رود کمیته امداد امام خمینی (ره) با وجود ارزشها ، روحیه انقلابی و جهادی ، ضمن ایجاد هماهنگی لازم جهت دستیابی به راهبردهای اساسی و اساسی ، به نیازهای خانواده های نیازمند آنها نیز رسیدگی کند. تقویت کرامت انسانی و ارزشهای اخلاقی و اجتماعی تقویت بنیاد خانواده و مهارتهای ایجاد ظرفیت و تأکید بر اعتماد به نفس با تمرکز بر توسعه باورها و عقاید آنها ، با استفاده از همکاری جوانان وفادار ، متخصص و انقلابی و بیان اصطلاحات استراتژیک از مقدسات در بیانیه مرحله دوم برای استفاده و سازماندهی و برنامه ریزی تمام توان داخلی و خارجی در همه سطوح ، از بین بردن تجملات و مناسک ، با استفاده از جهت گیری انقلاب و عزم و خلاقیت. اقدام درست

امید است توفیق وزارت و دلایل و رضایت از قرب الهی با عنایت و همکاری حضرت ولی عصر (روح فدیه) و تجارب همکاران و تلاشهای جمعی حاصل شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا