استان ها

راه اندازی کافه‌های کارآفرینی در قزوین

به گزارش خبرگزاری کاوین آنلاین؛ به گفته وحید انتصاری ، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کاوین ، تأسیس کافه کارآفرینی بخشی از پروژه اداره کل اشتغال تعاون ، وزارت کار و رفاه اجتماعی بود. این برنامه به ادارات دولتی اعلام شده است.

به گفته Enterzari ، ایجاد کافه های شرکتی بازیگران عرصه کارآفرینی را گرد هم آورده و مشاغل جدیدی را در این ایالت ایجاد خواهد کرد. وی افزود: “در این پروژه ، از كافه های منطقه ای دعوت می شود تا اساتید را برای مشاركت در شیوه های موفق كارآفرینی دعوت كنند.” و کارآفرینان برتر در یک محیط نزدیک برای تسهیل کارجویان و به اشتراک گذاشتن ایده های خلاقانه.

وی گفت: شرایط و زمینه های لازم برای اجرای این پروژه در کافه ایالتی فراهم شده است. شبکه های اجتماعی گسترده یکی از اهداف این پروژه برای به اشتراک گذاشتن تجربیات ، آموزش و دانش در میان کارآفرینان منطقه است.

وی افزود: اجرای این طرح اکوسیستم اشتغال زایی منطقه را بهبود می بخشد و نقش موثری در اتصال و اتصال بازیگران در ایجاد مشاغل دولتی و ایجاد مشاغل جدید دارد.

وی گفت: “علاوه بر این طرح ، برگزاری جشنواره های كارآفرینی در منطقه یك برنامه تشویق و توسعه كارآفرینی است.”

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کاوین گفت: “به دلیل تعطیلی و تعطیلی کافه ها ، این پروژه در استان متوقف شده است ، اما امیدواریم. ለማየት برای دیدن این پروژه در اسرع وقت در منطقه

46

دکمه بازگشت به بالا