اجتماعی

موافقت دولت با تشکیل شورایاری ها در شهرها، گامی در جهت تقویت حکومت‌های محلی است

یکی از اعضای شورای اسلامی اسرائیل ، به نوبه خود ، گفت: “تصمیم شورای وزیران برای ایجاد شوراهای شهر در انتخابات عمومی گامی مهم در جهت تقویت دموکراسی و تقویت حاکمیت محلی است.”

به گزارش دانا نیوز. با تأكيد بر اهميت مشاركت عمومي در حكومت خوب كشور ، سيستم محمد سالاري براساس پذيرش جمهوري و اعتقاد به اهميت صدا و رضايت مردم است.

بعد: مشاوران می توانند با تأمل درست در آنچه از شهر برای مدیریت صحیح شهر و مسائل آنها انتظار می رود و تقویت عملکرد نظارتی شورا و اجرای برنامه های شهر ، به عنوان رابط بین شهروندان و اعضای شورای شهر بسیار م effectiveثر باشند. هنگامی که مردم درگیر حاکمیت هستند ، مسائل زیست محیطی به تبدیل ساکنان مسئول شهری به شهروندان مسئول کمک می کند و ظرفیت اجرا را تسریع می کند.

عضو شورای هماهنگی بازسازی جبهه با بیان اینکه تقویت جمهوری یک اصل و تعهد تخریب ناپذیر است گفت: شوراها به عنوان ستون های حکمرانی در قانون اساسی و در این زمینه دیده شده اند. نقش مردم تقویت دموکراسی منجر به آغاز سیاسی شدیدی می شود و تأسیس شوراهای شهر یکی از جنبه های مهم این امر است.

وی با اشاره به اهمیت حاکمیت شهری و حکومت محلی گفت: “بسیاری از موضوعات مهم و اساسی در کشور نادیده گرفته شده است.”

وی افزود: متأسفانه انتخابات ریاست جمهوری با انجام انتخابات ریاست جمهوری مخدوش شد و رسانه ملی توجه چندانی به آن نکردند ، در واقع می تواند به دلیل دیدگاه های سیاسی و حمایت از این رسانه باشد. “این یک پیش بینی بود

سالاری افزود: “برگزاری بحث ها و گفتگوها بر اساس مسائل شهری و در حضور دو شركت بزرگ سیاسی ، دانش پژوهان و مدیران ، همچنین می تواند مشاركت را افزایش دهد.” ، رسانه ملی در انتخابات آینده با ذهنیت خاصی در کشور چگونه است؟

سرانجام ، این عضو شورای شهر تهران گفت: “آگاهی و مشارکت گسترده مردم تهران می تواند در خنثی کردن برنامه های کارشناسان انحصار برای پیروزی با مشارکت کم و جلوگیری از بازگشت این تفکر نقش داشته باشد. کلیه امکانات شهری را برای اقلیت های خاص فراهم می کند. ” بسیار امیدوار بود که امیدوار باشیم در انتخابات 28 ژوئن چنین رویدادی داشته باشیم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا