اجتماعی

شرایط برگزاری انتخابات سالم، قانونی و کاملا بهداشتی فراهم است

وی گفت: “همه شرایط برای برگزاری انتخابات سالم ، مشروع و کاملاً پاک کشور فراهم است.”

عبدالرضا رحمانی فضلی ، وزیر کشور و فرمانده قرارگاه شناسایی تاجگذاری با استناد به اطلاعات از وزیر کشور در پانزدهمین نشست اردوگاه واکنش تاجگذاری که با حضور نمایندگان برگزار شد ، شرکت کردند. با استناد به تلاشهای م agenciesثر دستگاههای ذیربط در حمایت و نظارت بر حمایت از انسان و بیماریهای قلبی ؛ وی گفت: “جلسه امروز مربوط به قرنطینه ، انتخابات و واکسیناسیون برای گروه های پر خطر بود.”

وی با اشاره به لزوم نظارت بر قرنطینه و تخلفات گفت: “طبق گفته وزارت بهداشت و نهادهای انتظامی اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است.”

رحمانانی فضلی از مردم و بیماران خواست که به قرنطینه احترام بگذارند: “اگر بتوانیم افراد را در قرنطینه در بیمارستان ها و خانه ها نگه داریم ، مطمئناً بقیه مردم می توانند بهتر عمل کنند.”

فرمانده پایگاه عملیاتی کرونا در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: “خدا را شکر ، این بیماری هنوز در همه مناطق بهبود می یابد.”

رحمانی فضلی با بیان اینکه این بیماری در سه ایالت هرمزگان ، کرمان و سیستان متفاوت است ، گفت: “ما در این مناطق نیاز به مراقبت زیاد داریم.”

وی گفت ، در همین رابطه در جلسه امروز تصمیمی اتخاذ شد. دستور کارهای مهم باید با رعایت بالاترین پروتکل های بهداشتی توسط این مناطق توافق شود.

فرمانده قرارگاه ضد عمل کرونا گفت: “بر اساس گزارش پلیس ، مردم از سالهای گذشته و گذشته وضعیت بهتری داشتند.” با تأیید ستاد ملی کرونا. “من از مردم کشورمان به خاطر تمایلشان برای پیروی از پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و تلاش های سازمان های اجرای قانون تشکر می کنم.

وزیر امور داخلی همچنین در مورد موضوع واکسیناسیون برای گروه های پرخطر صحبت کرد و وزارت بهداشت گزارشی از بیش از 60 سال واکسن ارائه کرده است که در آن واکسن وارد شده است. تأخیر به موقع وزارت بهداشت بر واردات واکسن برای گروه های پر خطر نظارت دارد.

وی افزود: انشا Godالله وقتی واکسن ها آمد ، طبق برنامه واکسن داده می شود.

طبق ایستگاه عملیاتی کرونا ، علاوه بر واکسن های وارداتی ، واکسن های محلی نیز در نظر گرفته شده اند و وزارت بهداشت برنامه ریزی کرده است که ارزیابی نهایی واکسن های خانگی را در ماه جاری انجام دهد.

رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد: گزارشی مبنی بر تأیید واکسن توسط وزارت بهداشت صادر خواهد شد. نظارت قطعاً طی چند روز آینده آغاز می شود.

وی گفت: “ما در تولید واکسیناسیون کلی امیدوار به تولید داخلی هستیم.” وی افزود: “خوشبختانه … ظرفیت سازی خوبی صورت گرفته است و طی چند ماه قادر خواهیم بود گروه های پرخطر را که معمولاً به بیش از 60 نفر حمله می کنند ، واکسینه کنیم.”

به گفته رحمانی فضلی ، 75 تا 80 درصد مرگ و میرها در این گروه سنی بالای 60 سال است ، بنابراین کاهش قابل توجهی در تعداد مرگ های ناشی از این گروه را شاهد هستیم.

فرمانده پایگاه ضد عملیات کرونا گفت: “تا زمانی که به وضعیت کنترلی که می خواهیم برسیم ، همه مردم عزیز ما باید از خود و دیگران در مقابل کرونا مراقبت کنند.”

وزیر کشور در سخنرانی امروز خود گفت که موضوع انتخابات و تاج کانون توجه نهایی است و “دستورالعمل های ویژه ای برای انتخابات تهیه شده و به مردم ، مدیران و تماشاگران منتقل شده است.”

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه همه نهادها برای برگزاری انتخابات مطابق با پروتکل های بهداشت آمادگی کامل دارند ، گفت: “ما اجازه نمی دهیم انتخابات ، که یک موضوع مهم و یک حزب سیاسی است ، بالاترین سطح تبلیغات و روزهای رای گیری را بررسی کنند.” . پروتکل ها ؛ زمینه شیوع بیماری باشید.

سرانجام وزیر کشور گفت: “من به مردم عزیزمان اطمینان می دهم که همه شرایط برای برگزاری انتخابات سالم ، قانونی و کاملاً پاکیزه وجود دارد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا