اجتماعی

چرا مهرعلیزاده از آوردن اسم کلانتری خجالت کشید؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه جامعه؛ کار مداوم اصلاحات ژست دست حفاظت از محیط زیست و کشاورزی برای منافع اقتصادی است. نکته جالب در اولین مناظره انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری این بود که محسن مهرعلیزاده حتی با ذکر نام کلانتری و گزارش تحمل حتی جرات پاسخ دادن به سالات محلی را نداشت. با صنایع آلودگی.

در قسمت دوم بحث ، مجری برنامه از استاد علیزادن در مورد تغییر کاربری و حذف محیط و راه های برون رفت از این وضعیت سوال کرد و استاد علیزاده پاسخ داد سوال عقل تغییر کاربری ایجاد مراکز تجاری و کارخانه ها ، با خسارت گسترده به اراضی محلی و تخریب مین و ویلا تلقی می شود.

استاد علیزاده گفت: “متاسفانه منطقه در معرض خطر زیادی است ، یکی از دلایل اصلی آن تشکیل شورای روستا و برخی از آنهاست.” غیبت نیروی واقعی آنها در میدان زمین در مقایسه با نیروهای سایر اجسام نتیجه عمل می دهد جلوه ها برای ایجاد و تغییر استفاده بیشتر ولی این زمانی است که او نقشه را اجرا می کند کاداستر می تواند این را کاهش دهد حملات برای کمک به

وی تأثیر صنعت در توسعه صنایع در مناطق شهری را دلیل دیگر تخریب محیط زیست دانست و از جامعه خواست با کنترل جامعه کنترل محیط زیست خود را تقویت کنند.

استناد به پرونده عیسی کالاتاری ، سازمان “پارک محیطی” ، هنگام پیوستن او به یک سازمان محلی ، کار اشتباهی نیست.

لین 23 فوریه 2014 حمید .ان وزیر نیرو دولت یازدهم از ایجاد ستاد احیای دریاچه اورمیوم تحت نظر دبیرکل عیسی کلانتری برای بررسی استراتژی های احیای دریاچه ارومیه خبر داد. ولی دریاچه ارومیه در این سالها نه تنها بهبود نیافت ، بلکه متوجه شدم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، دریاچه ارومیه 24 سانتی متر ، 311.2 کیلومتر مربع بود و سطح آب دریاچه نیز یکسان نبود. اروما 0.5 میلیارد متر مکعب کوچک شده است.

چرا استاد علیزاده از نامگذاری یک کلانتری خجالت می کشد؟

بر اساس شعارهای دولتی: دریاچه ارومیه باید در سال 1402 احیا می شد ولی عیسی کلانتر زمان به گفته هماهنگ کننده کارگروه ملی نجات نوزایی دریاچه ارومیه ، این دریاچه به دلیل عدم پرداخت بودجه مورد نیاز احیا شد. سال اتفاق نخواهد افتاد. همین الان ولی کلانتر به عنوان رهبر آژانس حفاظت از محیط زیست به یکی از حامیان اصلی پروژه های آبرسانی در کشور تبدیل شده است!

ما می توانیم مشکل آتش سوزی جنگل ها را در زمان کلانتر عیسی حل کنیم. وی گفت: “آتش سوزی در جنگل ها رایج است ، اما امروز برخی از تلویزیون های ضد دولتی مانند بی بی سی ، من و شما و … مورد آزار و اذیت و توهین قرار گرفته و به برخی مقامات صدمه وارد شده است.” ذخیره

به گفته کلانتر ، در سال 1996 ، آتش سوزی در یک پارک طبیعی هفت هکتاری پردیسانس رخ داد. مرتع بیش از 90٪ از این آتش سوزی ها افزایش می یابد دلیل انسانی و درصد بسیار کمی به دلایل طبیعی رعد و برق اتفاق خواهد افتاد. “

غار مدنی عملکرد قابل توجهی در سازمان محلی نداشته است

به جای پاسخ محلی و حل مسائل زیست محیطی ، مناسب است که این پروژه را به محسن استاد علیزاده ارائه دهیم. ولی نکته آخر اینکه او حتی از نامگذاری این مدیر مهم رواندا خجالت می کشد و مسائل حاشیه ای مانند “کاو مدنی” را مطرح کرده است.

غار معدنینین علیزاده معلم ، به عنوان معاون آموزشی ، عیسی کلاتری ، گفت که وجود منطقه چشمگیر است. ولی متأسفانه او را جاسوس خواندند! پرونده پرونده کاوه مدنی در این گزارش گنجانده نشده است ولی ناگفته نماند که کا مدنی به درخواست عیسی کلانتری و بدون عملکرد چشمگیر در سازمان محلی به این سازمان آمد. از دست دادن کار او کار خاصی در این سازمان انجام نداد.

در حقیقت ، کاو مدنی به جرم جاسوسی به 11 سال زندان محکوم شد حبس چاقو خورده است.

دکمه بازگشت به بالا