اجتماعی

دانلود سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان

برنامه توزیع شبکه نمایش خانگی به شرح زیر است: دانلود قسمت اول سریال Zahry Karin و قسمت اول سریال هفت. میدان سرخ ، همسایگان و سریال های حرفه ای به زودی به لیست پخش اضافه می شوند. بارگیری این عناوین توسط جریان ترافیک و افت نیم بها (محاسبه شده) در این مقاله انجام می شود. کارهای روز را از یک سایت جامع و به روز دانلود ذغال در HD Crystal در شبکه نمایش خانگی تماشا کنید.

  • قسمت اول زخم کار

چهل و ششمین نمایش خانگی با عنوان “زخم کار” از سایت بارگیری کول پخش می شود. اولین قسمت از این مجموعه شگفت انگیز این هفته منتشر می شود. تاریخچه و تصاویر این اثر برگرفته از کتاب 20 زخم کار نوشته محمود حسنی زاد است که چند سال پیش در چچن منتشر شده است.

این مجموعه به نویسندگی و کارگردانی محمد رضا تکته کیشیان در اواخر سال 1399 در حال چاپ است و از ژوئن در وب سایت Cool Download پخش می شود.

یک سری کارهای زخم را به رهبری محمد هوشه مهدویان بارگیری کنید

برای بارگیری قسمت اول این مجموعه برنامه درسی ، لینک زیر را ببینید:

دانلود یک سری از زخم ها

بازیگران شفا چه کسانی هستند؟

امیر جعفری – جواد عزتی – رعنا آزادی ور – سارا بهرامی – محسن تنابنده – الهه حصاری – هانی توسلی – سعید چنگزیان ، عباس جمشیدی افار ، مهدی زمین پرداس ، امیر ثارثری ، امیر تعزاری ، کاظم حاجی – سارا حاتمی – نیشاها علی یلی ریختند پازوکی

بنابراین موضوع و تاریخچه این مجموعه

من اینجا زمستان را دوست دارم. زیبا نیست؟ -زیبا اما سخت. آنها فقط برای زنده ماندن پنج هزار مایل پرواز می کنند. در ابتدا ترسناک بود ، اما خیلی دیر بود. – اگر به تاش برسید. آنها می دانند که می آیند.

لازم به ذکر است که علاوه بر Geran ، Red Square ، هفت و مجموعه های حرفه ای ، 1400 لیست پخش بهار و تابستان وجود دارد که می توانید در وب سایت Cole بارگیری کنید. لینک دانلود آنها را برای توزیع و همچنین بارگیری بارگیری کنید. در ادامه این مقاله ، سعی شده است که این آثار بررسی ، تبلیغ و ارائه لینک دانلود شود.

یک سری کارهای زخم را به رهبری محمد هوشه مهدویان بارگیری کنید

2 – مهمترین سریال در آستانه

همسایگان را باید قطعاً مهمترین سریال امسال حداقل تاکنون در نظر گرفت. این آخرین کار حسن فاطی است که تصمیم گرفته است بعد از سریال Sharzad کار کند. البته او سال گذشته نیز یک داستان عاشقانه مست در مورد زندگی مولانا در ترکیه آموزش داد.

چند هفته است که پروژه Geran دوره بسیار طولانی پیش تولید را آغاز کرده است (به دلیل تمدید پروژه مست و اختلافات با سازنده). انتظار می رود که ژران در غزالی فیلمبرداری شود ، زیرا این بنا یک بنای تاریخی برای شهرزید و مکان آن سبک و سیاق است.

و سریال های گران

این مجموعه یکی از مجموعه پروژه های نمایش خانگی است که ستارگان سینما از جمله امیر جعفری ، امیر هوشه فاطی ، بابک حمیدیان ، بهرام رادان ، پرینز ایزدار ، رعنا آزادی ور ، گلاره آبابا ، ماریلا زارعی ، الهام نامی و پاشا در آن حضور دارند. جمالی – – رویا تووریان – ستاره پشانی – سمیرا حسن اور – غزال شکاری – مهدی پکل – نهل دشتی و هامان برگ شمال ژنرال همانطور که مطمئناً می دانید امیر جعفری ، امیر حسنی فاطی ، پرنسس ایزالیار ، گلال شامی ، الهام ، الهام ، ایلهام دشتی و هومن برگ نورد در این سریال حضور داشتند.

تاریخچه و مضمون سریال Geran چیست؟

گران (با بازی شاهزاده ایزدیار) در واقع یکی از ناصرالدین شاه است (با بازی بهرام رادان). ماجرا از این قرار است که وی در زمان پادشاهی کاجار عاشق همسایه خود شد و …

همانطور که در مجموعه ژران خلاصه شده است: زنهار ، استعاره و راه او گم شده و مجاز و آمیخته با واقعیت است. سهم کشاورز شب و پادشاه تخت طاووس است. نقشه بازپس گیری تاج کریم خان ما از مردم نادان ما کجاست؟ شمشیر نادر برای انتقام از وحشیان کجاست؟ کشور آشفته است و امیر کبیر در گور خوابیده است. هر اسمی ننگ است و هر صلحی یک جنگ است. بشر به قبله جهان پناه می برد. او می خواهد دیوارها پناهگاهی باشد. قلعه ای نیرومندتر از عشق برای بشر وجود ندارد. بگذارید همه فریاد بزنند: ای مردم! پادشاه شما دیروز در نزدیکی تجری عاشق شد …

سری ساعتهای پخش گران

می دانیم که شما به تاریخ اکران این سریال علاقه مند خواهید شد و بسیاری از بینندگان قطعاً منتظر آن هستند. ضبط ژران به قدری دشوار و طولانی است که ارائه تاریخ دقیق در مورد آثار تاریخی و مکان های مختلف ، آرایش ، طراحی صحنه و سایر ویژگی های مورد نیاز برای این نوع کارها غیرممکن است. زمان برای تابستان 1400 تخمین زده شده است. در هر صورت با پیروی از سایت جالب دانلود می توانید مطمئن شوید که به محض مشخص شدن تاریخ انتشار دقیق اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر لینک دانلود در لینک بعدی ، کافه ها ، کلیپ های پشت صحنه ، عکس ها و تصاویر و یک سری اخبار جدید از جران همیشه به روز می شوند.

پیوند حقوقی برای این کار

دانلود سریال Gera

یک سری کارهای زخم را به رهبری محمد هوشه مهدویان بارگیری کنید

3 – هوا و میدان سرخ آماده هوا و نزدیکترین سری

در میان مجموعه های برنامه ریزی شده برای نیمه اول دهه 1400 ، میدان سرخ احتمالاً از قبل پخش خواهد شد.

میدان سرخ به رهبری ابراهیم ابراهیم ماه ها کلید سکوت اخبار بوده و اکنون به پخش در شبکه نمایش خانگی نزدیک است.

امیرحسین هومن آرمان ، بهرام افشاری ، حمید فارحنژاد ، مهتاب کرامتی و آرمین رحیمیان در این سریال بازی کردند.

همکاری با فرزید فرزین

فرزاد فرزین در سریال میدان سرخ خواننده شد. فرزاد فرزین که سابقه بازی در سریال های نمایشی خانگی را نیز در کارنامه خود دارد ، پیش از این رمان هایی برای سریال های عاشقانه و قطعات انسانی خوانده است.

ساعت هوای میدان سرخ

طبق این مجموعه روابط عمومی ، قسمت اول میدان سرخ قرار بود در ماه مه 1400 پخش شود. بعداً ، بعلت برخی تصمیمات ، چند قسمت ابتدایی سریال باید بازنویسی شوند ، بنابراین توزیع این اثر ممکن است با کمی تأخیر همراه باشد. در واقع ، قسمت اول این سریال انتظارات سرمایه گذار را برآورده نکرد و قرار بود دوباره زیر نظر بهرام بهرام اجرا شود. این سریال در 26 قسمت و 2 قسمت پخش می شود. از این طریق میدان سرخ تجربه 3 کارگردان (ابراهیم ابراهیم ، نیما ایگلیما و بهرام بهرام) را کسب کرد.

برای آخرین به روزرسانی ها درباره فیلم ها و سریال های جدید می توانید صفحه اینستاگرام و کانال دانلود جالب تلگرام را دنبال کنید.

لینک را پیدا کنید دانلود سریال مربع سرخ

دانلود یک سری کارهای زخمی به رهبری محمد حسنی مهدی

4 – مهمترین سریال آماده برای هوا / هفت

به گفته سازندگان ، هفت مجموعه دیگری برای انتشار است که در نیمه دوم ژوئن 1400 اکران می شود.

از اواخر سال 1999 ، هفت سریال به تهیه کنندگی و نویسندگی کراش اسدی زاده تولید شده است. در سریال هفت 7 بازیگرانی چون امیر جعفری ، بابک حمیدیا ، حدیث میری امینی ، رضا کیانیان ، علی مصفا ، مهدی هاشمی ، مینا ساداتی ، نازنین بیاتی ، نیکی کریمی ، هانی توسلی برای شهادت و قدرت حضور داشتند. این کار را بینداز

لازم به ذکر است که در تهران ، جزیره کیش و هندی یکی از هفت شبکه معروف سینمای خانگی است که جلوی دوربین گرفته شده است.

لینک را پیدا کنید دانلود سریال هفت

یک سری کارهای زخم را به رهبری محمد هوشه مهدویان بارگیری کنید

5 – جنجالی ترین سریال این تابستان / حرفه ای

این مجموعه دیگری از فیلم ها است که در حال فیلمبرداری است ، در واقع اولین ویژگی سیروان حسروی در نقش بازیگر است و در این زمینه بحث و جدال زیادی وجود دارد.

علاوه بر این ، سارا بهرامی ، ماهر الوند ، زانیار کوسروی و علی مصفا در این مجموعه حضور دارند. وی استاد ، استاد و تهیه کننده در کنار سعید کنی و همچنین نویسنده و کارگردان مصطفی تقی زاده است.

پیوند حقوقی سریال حرفه ای را دانلود کنید

منبع: سایت CoolDl.Net

دکمه بازگشت به بالا