استان ها

آغاز به کار لیگ تنیس ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی

آژانس خبری گزارش داد دانا نیوز از گیلان؛ با 11 تیم ، گلتا با 2 تیم کران شمالی 2 تیم و مازندران با سه تیم از 8 تا 12 خرداد رقابت انجام می دهند.

در یکی از این مسابقات منطقه آزاد انزلی 1 ، انبوه سازان شیانی ، آکادمی تنیس ظدید سدید ، ایمان و کوی اسپید و تیم 2 ، آستانه 2 ، مچ پوینت و محصولات زراعی محمدزاده با یکدیگر رقابت می کنند.

در گروه 3 ، گردشگران بشیکی ، لاهیجان ، آستانه 1 و منطقه 2 آزاد و در گروه 4 ، محمد نژاد تجارت ، آکادمی تنیس هانی ، ویبرکر ، شمالی چوران و 94 لانگرود نوتردو به رقابت می پردازند. زمین آنها ماسه می روند.

رعایت قوانین بهداشتی مهم است و کلیه ورزشکارانی که در این مسابقات شرکت کرده اند توسط کمیته تست PCR (PCR) جذب شده اند و تماشاگران می توانند برای مشاهده فاصله اجتماعی از این مکان محدود بازدید کنند.

مجموعه ورزشی ساحلی قایق آزاد منطقه انزلی Kiros با ظرفیت 1500 تماشاگر بزرگترین و مجهزترین مجموعه ساحلی در جهان است. اربان این مجموعه ورزشی به طور رسمی در سال 2017 راه اندازی شد.

این مجموعه ورزشی را مطابق با استانداردهای فدراسیون جهانی بسازید فوتبال آنها با اجزای مختلفی مانند اتاق های رختکن ، اتاق ماساژ ، اتاق داوران ، صندلی های ویژه مهمان ، اتاق خبرنگاران ، اتاق های كمك های اولیه ، تست های دوپینگ ، تابلوهای امتیازات ، سیستم های روشنایی طراحی و ساخته شده اند. استاندارد و توالت در 446 متری واقع شده و از منظره دریای خزر لذت می برد و جدایی ورزشکاران و تماشاگران از دیگر مزایای این مجموعه ورزشی است.

این مجموعه ورزشی همچنان یکی از محبوب ترین مراکز ورزشی ایران در این مجموعه فوتبال ، والیبال ، کشتی ، هندبال ، ورزش های رزمی و … است. مردان مسابقات قهرمانی کشور و بین المللی در سطح کشور برگزار شده است.

فهرست مطالب

8

6

5

4

3

1

دکمه بازگشت به بالا