اجتماعی

بزرگترین پیکره ایثار و مقاومت مردم کردستان رونمایی شد

دانا نیوز / کردستان عصر امروز از مجسمه ایثار و مقاومت که توسط استاد معروف کرد کرد هادی زیاد الدین برپا شده بود ، با حضور حاکم کرد و فرماندار سلمانیه رونمایی شد. کردستان عراق.

حشمت الله صیدی در مراسمی با حضور استاندار کردستان و سلیمان با شکوه گفت: “فداکاری مردم کرد مربوط به آزادی است.” خونگرای خونخوار و روز ایثار و مقاومت.

این مجسمه 22 متری و 30 تنی مبارزه و رنج این مردم کردستان را به تصویر می کشد.

شهردار سننداد گفت این بنای یادبود توسط یک مجسمه بزرگ و معروف کرد توسط هادی هادی زی دینی ساخته شده و در کوه آبیدارا بنا شده است.

وی گفت: شهرداری و شورای شهر سننداد در اسرع وقت پارک اطراف بنای یادبود را ساماندهی و نصب کرده اند.

سرانجام ، CD یادآوری می کند که بازسازی پارک های آمریا و امانیه ، ساخت میدان گازی ، ساخت زیپ لاین و تکمیل پل معلق و تکمیل این مجتمع ها از جمله فعالیت های اخیر شهرداری نفت است. و شورای شهر

گریب سجادی ، رئیس شورای اسلامی شهر سنحدرین ، آزادسازی و فداکاری کورهماش را تبریک گفت و گفت هزاران نفر در خونریزی در کشورهایی مانند ایران و عراق کشته شده اند.

واضح است که سانداجاد طی 4 سال گذشته تغییر کرده است و ما به خدمات ملکی مسئولان شهرداری در گوشه و کنار شهر افتخار می کنیم.

رئیس شورای شهر سننداد افزود: اجرای کارهای عمرانی راه حلی برای مشکل مراجعه برخی از افراد به شهرداری و شورای شهر بود. .

کسانی که چشم خود را بر روی توسعه شهر بستند گفتند که با هیچ نی از خواب بیدار نخواهند شد.

سرانجام ، سجادی یادآوری کرد که خدمات سنتی مردم سننداد شایسته بهترین خدمات است و مقامات باید برای توسعه پایدار مردم سننداد تلاش کنند.

مدیرکل حفاظت از میراث مقدس و میراث در حال برگزاری جشن سالانه روز استقلال کرامشهر است و گفت که جمهوری اسلامی ایران با جنگ های ناعادلانه و تحریم های استکباری آزاد شده است. از رژیم وکالت.

وی افزود که آنها 19 ماه تحت کنترل رژیم باپتیست بودند و تجهیزات پیشرفته ای را در Koremramhar ایجاد کرده بودند و دشمن قصد ندارد دوباره چورامر را بازپس بگیرد.

به گفته مدیرکل حفاظت از میراث و ارزشهای مقدس ، 36000 نفر توسط رژیم بعث در جریان آزادسازی کورمراش کشته یا زندانی شدند و رژیم بعث مایه مباهات جهان بود. شکسته برای نشان دادن دفاع قوی از مردم ایران و دولت اسلامی.

وی ابراز امیدواری کرد که سایر شهرهای منطقه نیز آزاد شوند.

سپس مالکی با جنگ با مردم کرد در دوران دفاع مقدس ، چه در دفاع مقدس و چه در رژیم باپتیست ، شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرد.

سرانجام وی یادآوری کرد که این بنای یادبود به پیشنهاد بنیاد آبیدار سربلند برای حفاظت از میراث ساخته شده است و یادآوری کرد که شهرداری سننداد تلاش خود را در مدت زمان کوتاهی به پایان رسانده است.

در پایان این مراسم استاد هادی زیاد الدین از مسئولان شهرداری سننداد كه در اجرای پروژه های مذكور مشاركت داشتند تشكر و قدردانی كرد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا