اجتماعی

ورود کمیته تخصصی دادگستری برای رفع موانع تولید کردستان

دانا نیوز / کردستان رئیس دادگستری استان کردستان در اولین جلسه اقتصاد مقاومتی دولت اقلیم کردستان گفت که تنظیم تولید و بخشهای صنعتی در استان نیاز به مدیریت جهادی در استان دارد و باید بخشی از دادگستری کرد باشد. تا آنجا که ممکن است برای محافظت از قطعات محصول بسته می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی ، دادستان عمومی و دبیرکل سناداد ، معاون رئیس ستاد ، مدیران ادارات دولتی و بانک ها و چندین مقام شرکت و یک مقام ارشد در اقلیم کردستان برای اجرای بالاترین سیاست در کردستان منطقه. ارگانهایی برای دریافت عدالت و کمک حقوقی

با استناد به موضوع سال تولید ، پشتیبانی و دفاع ، سه کمیته حرفه ای ، حقوقی و عدالت و یک کمیسیون مشترک (حل اختلاف) در ستاد اقتصادی مخالف دولت ایجاد شد. این کمیته ها در کمیته سوم گامهایی را برای رسیدگی به مسائل و مشکلات بخش تولید ، بانکداری غیرقانونی و مشکلات بخش تولید برداشته اند.

رئیس اقتصاد مقاومتی مستقر در استان کردستان گفت که تمام بخشهای تولیدی و صنعتی در استان کردستان باید بلافاصله کنترل شوند و این دفتر باید بلافاصله برای رفع مشکلات در کمیته های مربوطه اقدام کند برای حل مشکلات تولید و جلوگیری از تعطیلی آنها ، و نظارت دقیق بر اقدامات دستگاه اجرایی ستاد اقتصاد مخالف.

ایسانا با استناد به روابط عمومی دادگستری اقلیم کردستان گزارش داد که در بخشی دیگر از سخنرانی ، حجت الاسلام والمسلمین حسنی رفتار جهادی را یک دولت شجاع توصیف کرد: “دادگستری مشکلات ادارات تولید منطقه را برطرف می کند.”

پس از جلسه ، دادستان کل و انقلابی سننداد ، محمد جباری اعلام کردند که دادگاه ایالتی مانع از تعطیلی بیش از 15 کارخانه و تأسیسات تولیدی در سال 1399 شده و بارها ستاد مخالفان ایالت را زیر نظر گرفته است. در پایان سال گذشته ، دفتر بازسازی دادگستری دولت اقلیم کردستان از معاون رئیس پیشگیری اجتماعی و جرم به دفتر دادستان عمومی و انقلاب منتقل شد.

از ابتدای دهه 1400 ، دادستان عمومی سنندر در بخشهای تولیدی و صنعتی مانند شرکت آرام پلاس ، شرکت شنز ساکز ، شرکت گارب دایموند و پروژه های تولید لبنیات فاگی سلیمانی و کوروه تمرکز داشته است. سایر راه های افزایش تولید.

در این جلسه ، مدیران شرکت تولیدی آتیلا ارتوپدی سانداج و چندین شرکت دیگر مشکلات خود را ارائه دادند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا