حوادث

برخورد با تجمعات و تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی/ برگزاری میتینگ منوط به نظر ستاد کرونا

رئیس پلیس تهران اصرار دارد که هرگونه جلسه غیرمجاز و کارزار انتخاباتی انجام شود.

با توجه به ESA سردار حسنی رحیمی در حاشیه پروژه راد در گفتگو با خبرنگاران گفت: در مدت پنج روز از زمان ثبت نام ، 200 تا 250 نفر از نیروهای انتظامی و اطلاعاتی ما برای اطمینان از ایمنی خود در سایت ثبت نام مستقر شدند.

وی افزود: پس از شناسایی افراد واجد شرایط توسط پلیس ، آنها پیش بینی های لازم را انجام داده و ما آمادگی كامل برای اطمینان از ایمنی انتخابات را داریم.

رحمی با اشاره به کارزار انتخاباتی گفت: “در حال حاضر که هیچ کارزاری انجام نشود ، قطعاً پلیس با هر نوع مبارزات و تجمعات غیرقانونی انتخابات روبرو خواهد شد.”

وی گفت: زیر سوال بردن سوابق نامزدها اقدام دیگر پلیس است.

رحیمی در مورد برگزاری چهار انتخابات از جمله انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات میان دوره ای مجلس و انتخابات میان دوره ای ، گفت: برای محافظت از پلیس 5600 صندوق رای در تهران ، میران کارات و شاهاری ری وجود دارد.

رحمی ، آیا گزارشی از پلیس در مورد گزارش های تقلب در انتخابات توسط نامزدها یا طرفداران آنها گزارش شده است؟ وی گفت: “ما تاکنون اطلاعات خاصی دریافت نکرده ایم.”

آیا فرمانده پلیس تهران بزرگ به دلیل شرایط عروق کرونا مسدود می شود؟ وی افزود: “در این راستا ، ما توسط ستاد تاجگذاری ملی و وزارت کشور پذیرفته خواهیم شد. ما هر کاری که به ما بگویند انجام خواهیم داد. ” مبارزات انتخاباتی هنوز آغاز نشده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا