اجتماعی

بستری بیش از هفت هزار کرونایی در تهران/احتمال خیزهای جدید با تغییر در رفتارهای ازدحامی

فرمانده عملیات کرونا در تهران شیوع اپیدمی کوید 19 را در تهران توصیف می کند.

به گزارش ISN ، دکتر علیرضا زالی ، در مورد اوضاع قرآن در تهران ، گفت که تعداد بیمارستان های جدید در تهران در مقایسه با روزهای گذشته در حال کاهش است. اما این کاهش شدید نیست. در کل حدود 1200 بیمارستان جدید در تهران وجود دارد که از این تعداد 182 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند.

وی افزود: در حال حاضر 7350 بیمار بستری در تهران وجود دارد كه از این تعداد 1900 نفر در بخش مراقبت های ویژه هستند. در نتیجه تیم های تخلیه بیمارستان ، 1100 بیمار آزاد شدند.

زالی ادامه داد: همچنین تعداد بیماران سرپایی نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است. در 24 ساعت گذشته حدود 11700 بیمار به بخش سرپایی مراجعه کرده اند که نسبت به هفته قبل کاهش یافته است اما بیش از 7000 بیمار در تهران بستری شده اند.

وی افزود: مهمترین نکته این است که آمار بیماران سرپایی با بیش از 10 هزار بیمار نشان می دهد که شهر و استان تهران هنوز بی ثباتی را تجربه می کنند و هرگونه تغییر در رفتار متراکم در حال وقوع است.

زالی در تلویزیون گفت: “در آستانه عید سعید فطر ، هر سفر خانوادگی یا سفر خانوادگی می تواند اوضاع را بدتر کند.” بر این اساس ، من از همه شهروندان می خواهم که به ما بپیوندند و به ما کمک کنند تا هفته آینده هفته بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا