حوادث

برگزاری انتخابات باشکوه در سایه امنیت/ اعتماد مردم به ما بالاترین سرمایه است

ES و لرستان وی گفت: “انتخابات شرافتمندانه تحت عنوان امنیت برگزار می شود و غیرت مردم عزت نظام و استیصال دشمن را تضعیف می کند.”

سردار خوزه آستاری در سخنرانی در مراسم تحلیف رئیس پلیس جدید لرستون اظهار داشت: نیروهای پلیس از روستاها تا شهرها و مرزها گسترش می یابند و حفظ امنیت عمومی ، آرامش و نظم یکی از بزرگترین نعمت های ناژه است.

وی افزود: سپاه پاسداران ، سپاه ، برجام ، قوه قضاییه ، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی کشور را در معرض خطر قرار نداده اند ، اما باید مراقب باشیم که حوادث کوچک منجر نشود. آنها همیشه برای بزرگ و قدرتمند آماده هستند.

اشرتا ادامه داد: پس از دفاع مقدس ، هیچ نهادی به عنوان یک نیروی پلیس شهید خود را وقف انقلاب نکرد. نمایندگان این نیرو برای حفاظت از مردم و مبارزه با قاچاقچیان و سارقین جان خود را فدا می کنند زیرا اعتماد مردم به ما سرمایه بزرگی است.

وی گفت: “اقدامات ناجا از ابتدای تعطیلات در حال افزایش است و امروز پلیس از جان ، مال و منزلت مردم محافظت می کند.”

یادآوری: نیروی پلیس هر روز آماده و مستقر می شود و با مردم با مهربانی رفتار می کند ، اما اختیارات آنها برای کسانی است که حقوق مردم را نقض کرده و قانون را نقض می کنند.

اشارتا گفت: “مردم با پرداخت هزاران شهید حق داشتن امنیت و امنیت را دارند و با عاملان این امر با هماهنگی قوه قضائیه برخورد می شود.”

فرمانده ناجا ادامه داد: ما به ایده استفاده از تجهیزات مدرن در قالب پلیس مدرن خواهیم رسید و کارکنان این موسسه از مهارت و تجربه بیشتری برخوردار خواهند شد.

وی گفت: امید است با بهبود روش ها و مقررات شرایط قاچاق کالا و شلیک وسایل نقلیه فراهم شود و مشکلات به طور کامل برطرف شود.

فرمانده پلیس افزود: “1400 انتخابات در سایه صلح برگزار می شود و حضور مردم به روشنی منجر به رسوایی نظام و استیصال دشمن می شود.”

وی با بیان اینکه “مردم در این انتخابات فرد مناسب را انتخاب کرده اند” ، اظهار داشت: امیدواریم با کمک همه و روحیه جهادی مشکلات کشور حل شود.

سردار یحیی الهام ، رئیس پلیس جدید لرستان ، گفت: “هر چیزی که نظم و امنیت مردم استان را خدشه دار کند جدی گرفته خواهد شد.”

وی افزود: علی رغم وجود اقوام مختلف در لرستان ، آنها ظرفیت بالایی دارند و امیدواریم با همکاری كامل با همه دستگاههای اجرایی به ویژه نخست وزیر منطقه اقدامات موثری انجام شود.

به گفته خداوند منوی مقام معظم رهبری در راس دستور کار قرار دارد و هر کاری که نظم و امنیت را بر هم بزند با تمام توان انجام خواهد شد.

سید موسی کهدم ، استاندار لرستان ، گفت: “وجود و استفاده از سلاح در لرستان منجر به تعداد زیادی قتل شده است ، که این اقدامات غیر برنامه ریزی شده و ناامن است.” “

با تأکید بر برنامه صحیح برای جمع آوری اسلحه در این ایالت: لرستان یکی از نقاط ترانزیت تجارت غیرقانونی است و در سالهای اخیر یک سری تیراندازی صورت گرفته است ، بسیاری از جوانان در این راستا کار می کنند و زندگی آنها را به خطر می اندازند. دیگران.

وی با تأکید بر اهمیت نیروی پلیس در ایجاد امنیت برای فرماندار لورستون خاطرنشان کرد: ناجا سازمانی بسیار مهم و احساسی است که فعالیت های گسترده ای در زمینه های مختلف در آن انجام می شود.

حادیمی افزود: “در سالهای اخیر ، آنها بسیار دشوار بوده اند ، اما نیروی پلیس سخت کار کرده و در سالهای گذشته و در جریان اعتراضات کرونا اقدامات پیچیده و شلوغی انجام داده است.”

وی با تأکید بر اینکه لرستان یکی از امن ترین مناطق کشور است ، گفت: یک نیروی پلیس قوی مطابق با مشروعیت مردم است.

گفتنی است سردار حاجی محمد مهدیان نسب در این مراسم توسط سردار حاجی محمد مهدیان نسب مورد ستایش قرار گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا