اجتماعی

بیانیه ستاد اجرایی فرمان امام در آستانه روز جهانی قدس

مرکز اطلاعات افسر ارشد اطلاع رسانی فرمان امام در مورد روز جهانی مقدس بیانیه ای ارائه داد.

با توجه به ESA متن بیانیه به شرح زیر است

به نام خدا
روز قدس یادآوری محافظت از فلسطین و مردم مظلوم آن است.

مسئله فلسطین از یک سو ، هرگز توسط وجدان مردم فلسطین آرام نمی شود. و از طرف دیگر ، مسئله مسائل انقلابی و عقیدتی و مبارزه با سیستم های سیاسی ظالمانه و استکباری. و خداوند وعده می دهد که مغرور در مقابل ظلم به مظلوم شکست می خورند پیروزی برای مظلوم است.

ما یاد و خاطره شهدای مقدس و شهدا را دوست داریم که عمر خود را در حفظ زندگی پر برکت خود ، دفاع از ارزشهای اسلام و مقاومت در برابر مستکبران ، به ویژه حمله به سرزمین های مقدس و حکومت قاتل کودکان سپری کردند. .

اگرچه در این سال هیچ اعتراض خیابانی به دلیل شیوع ویرانگر ویروس کرونا وجود ندارد ، جوانان انقلابی و پیروان مدرسه مخالف – حملات موشکی توسط گروه های مخالف و نفوذ به گنبد مرزهای آهنین این رژیم دروغین خانه عنکبوت ضعیف تر از هر زمان دیگری است. ثابت شده است که آنها حتی ضعیف تر هستند – در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی ، آنها تا به امروز زندگی می کنند. آنها همچنین از طوفان در این منطقه می ترسند. آنها همچنین از گفتن به خواهران و برادران خود در فلسطین ، غزه ، یمن و بحرین آنها تنها نیستند. آنها در حال شمارش زمانی هستند که می خواهند حذف شوند. این محرومیت از زمین است و نماز جماعت را در اورشلیم برگزار می کند.

زنده نگه داشتن این روز و یادآوری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان “روز مقدس” به یاد رئیس ستاد امام خمینی (ره) ، یادآوری این بنای یادبود و سهم بزرگ وی در بشریت و جهان اسلام ، مهم است. همراه با مقاومت در برابر صهیونیسم و ​​استکبار ، تأکید بر پیروزی جهانی مردم مظلوم فلسطین و دعا برای تحقق پیروزی الهی “خدا مرا بیامرزد” در این سرزمین مقدس و تکرار پیروزی حقیقت بر چنین دروغهایی ، پیروزی انقلاب اسلامی در عراق ، سوریه و به عنوان پیروزی تظاهرات در لبنان ، مسلمانان آیت الله خامنه ای و مردم ایران بزرگ و مردم جهان یکی هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا