اجتماعی

پادتن کرونا تا یک سال پس از ابتلا در بدن باقی می‌ماند

طبق مطالعه اخیر در ایالات متحده ، آنتی بادی های ویروس کرونا تا یک سال پس از بیماری کوادیت -199 در بدن انسان باقی می مانند.

طبق ESN ، در این آزمایشات از 250 بیمار سابق CVD-19 نمونه خون گرفته شده است و کارشناسان تایید کردند که تمام بیمارانی که قبلاً در بیمارستان بستری شده بودند و 95٪ از کسانی که در بیمارستان بستری نشده بودند دارای آنتی بادی ویروس کرونا بودند.

پزشکان می گویند وزن بدن با افزایش سن و حساسیت به ویروس کرونا ارتباط دارد و افراد بالای 65 سال شاخص توده بدنی بالاتری دارند.

با این حال یافته های اخیر نشان می دهد که افراد زیر 65 سال در افراد مبتلا به انواع خفیف بیماری و در افرادی که می توانند بدون بستری شدن در بیمارستان بهبود یابند ، از آنتی بادی های کم و متغیر بیشتری برخوردار هستند.

متخصصان می گویند این واکسن در افرادی که دارای Quid-19 خفیف هستند ، محافظت طولانی تری در برابر آنتی بادی های طبیعی بدن ایجاد می کند.

مطالعه روی 250 بیمار نشان داد 58 نفر قبلاً در بیمارستان بستری شده بودند و 192 نفر به دلیل علائم جزئی در خانه بهبود یافته بودند.

نتایج یک مطالعه جدید توسط medRxiv در مجله پزشکی منتشر شده است.

یورو نیوز گزارش داد ، یک مطالعه قبلی بر روی بیش از 30،000 آنتی بادی ایسلندی نشان داد که بیش از 90٪ از افراد مبتلا به ویروس کرونا ویروس افزایش چهار برابری در تعداد آنتی بادی های CVD-19 در بدن دارند. ماههای بعد.

افراد واکسینه شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده (CDC) می توانند ویروس را بدون هیچ گونه علامتی منتقل کنند اما به دیگران نیز احتیاط می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا