حوادث

چارت ۴٠ ساله اورژانس تهران نیازمند بازنگری/ کمبود ۵۰ درصدی نیرو

وی گفت: برنامه اورژانس تهران 40 ساله است و نیاز به بازنگری و تغییر دارد.

دکتر پیمان صابریان در مصاحبه با دانا نیوز مرکز اورژانس تهران در مورد برنامه اورژانس آینده تهران گفت: هر وقت کار را شروع می کنیم ، امیدواریم افراد زخمی و مریضی کمتری داشته باشند.

وی گفت: “او همچنین در تلاش است تا زمان خواب اضطراری را کاهش دهد.” ما امیدواریم که خدمات تکمیلی را به شهروندان ارائه دهیم همزمان این مراحل در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

رئیس مرکز اورژانس تهران تأکید می کند: اولویت مرکز اورژانس تهران افزایش خدمات و کاهش زمان است و برای دستیابی به این مهم افزایش تعداد کارکنان و تعداد پایگاه ها ضروری است.

وی گفت: بزرگترین مشکل تهران کمبود نیروی انسانی است. با افزایش نیروی کار ، می توانیم مدت زمان خوابیدن برای افراد بیمار و آسیب دیده را کاهش دهیم.

وی گفت: اگر تعداد نیروی انسانی اضطراری را در شهرهای دیگر با جمعیت مشابه مقایسه كنیم ، این كمبود نیروی انسانی را می بینیم. کمبود نیرو در مرکز اورژانس تهران حدود 50٪ است.

رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: طرح اورژانس تهران 40 سال پیش بود و ما نتوانستیم آن را تغییر دهیم.

وی در ادامه گفت: این نمودار 40 سال پیش متناسب با تعداد امکانات و زیرساخت های موجود در آن زمان بود. اکنون حدود 24 پایگاه داریم ، اما نیروی انسانی ما بر اساس همان جدول قدیمی است. ”

طبق سیبری ، طی چند سال حضور در اورژانس تهران ، سعی کردیم. ما هنوز در حال رایزنی با آژانس های کاریابی و دانشگاه ها برای تغییر این نمودار هستیم. اما مشکلات خاص خود را دارد و نیاز به تأیید اسناد مختلف دارد.

وی گفت: نمودار جدیدی برای ما نوشته شده و در حال ارزیابی است.

سیبری: شخص باید با خدمات اورژانس باشد تا از کمبودهای این کار مطلع شود.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا