اجتماعی

رشد آمار فوتی‌ها در استان بوشهر /برای مصون ماندن از کرونا چه باید کرد؟

ایسانا / بوشر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشر اعلام کرد که شمار کشته شدگان در گوشه بیمارستان های شهرستان بوشر افزایش یافته است.

سعید کشمیری با اعلام این خبر گفت: در 24 ساعت گذشته تعداد قربانیان کرونا در ایالت بوهر به یک میلیون و 37 هزار نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه تعداد بیمارستان های بیمارستان بورسر در حال افزایش است خاطرنشان کرد: تعداد بیمارستان های بیمارستان بورسر با ثبت 123 درمان جدید بیمارستان به 481 بیمارستان رسیده است.

تعداد بیماران مبتلا به بیماری قلبی جدید به 36000 نفر رسیده است.

به گفته رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کرونا ، در مجموع هزار و 773 قربانی وبا در یک شب در بیمارستانی در استان بوراهیر کشته شده اند.

وی با اشاره به 50 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه بوش گفت: “در حال حاضر ، 20 بیمار به دلیل ناراحتی حاد تنفسی از مشکلات تنفسی رنج می برند.”

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشچر ، تاکنون بیش از 35000 نفر به ویروس آلوده شده اند ، اما پیروی از یک پروتکل بهداشتی تنها راه بهبود بیماری است.

از کارکنان بهداشتی که در ماه مبارک رمضان کار می کنند ، خواسته می شود تا برای سلامتی مردم دعا کنند و پروتکل های بهداشتی مانند استفاده منظم از ماسک ، فاصله بدن و مونتاژ را رعایت کنند. به اوقات خانواده بیشتر از گذشته احترام بگذارید.

دبیر بخش بورونا بورونا افزود: “آمارها نشان می دهد که بیش از 60٪ از عروق کرونا ویروس در اجتماعات خانوادگی و در مراسماتی مانند عروسی و تشییع جنازه یافت می شود.” برای از بین بردن آکنه باید مرتباً از ماسک استفاده کنید. در دستور کار باشید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا