اجتماعی

برخی نمی خواهند شهرداری در ۴ ماه آینده کار خود را دنبال کند

دانا نیوز / پرشیا شهردار شیراز گفت: “برخی افراد نمی خواهند که شهرداری برای چهار ماه آینده به کار خود ادامه دهد.”

حیدر اسکندرپور چهارشنبه شب ، 29 ماه مه ، در روز مجمع ملی با مردم ، احزاب سیاسی و فعالان حقوق گفت: “اگر در ایمان خود صادق باشیم ، نباید 4 ماه دیگر فعالیت کنیم.”

وی گفت که جای تأسف است که برخی از افراد با قدرت دائماً بر شهرداری فشار می آورند ، پروژه ها را با مشکلاتی روبرو می کنند و فضایی را در شهرداری ایجاد می کنند که مدیران ما محافظه کارتر و بازتاب بیشتری دارند.

شهردار شیراز ادامه داد ، “این خیانت به مردم شیراز است و در یک لحظه آنها سعی می کنند بدون دلیل جلوی پروژه ها را بگیرند و موانعی را برای کسانی که ادعا می کنند به مردم شیراز خدمت می کنند ایجاد کنند. خدمت به مردم شیراز.

به گفته Scanderport ، اگر تفسیر در پروژه ها انتخاب شده و بیش از 80٪ مردم شیراز دیدگاه مثبتی نسبت به آن پروژه دارند ، چرا باید برای ده ها ابزار نظارت درخواست کنیم؟

وی باید پاسخ دهد که چرا 980 میلیارد تن پروژه های عمرانی در شهر که مدام ارائه می دهد ، شنیده نشده است ، اما آنها فقط به این پروژه علاقه مند هستند که 20 میلیارد تن وام دارد. شهر؟

“متاسفانه برخی از مردم خوشحال نیستند زیرا برخی از پروژه راضی هستند!”

وی گفت: “اگر اعتقاد داریم که می خواهیم به مردم شیراز خدمت کنیم ، باید امید را به مردم القا کنیم.”

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت که ما در حال کار بر روی سیاست ها و مصوبات شورای شهر شیراز در محلات شهرداری هستیم. این موقعیت با پیشرفت های بیشتر کاهش یافته است

شهردار گفت: “متأسفانه همه دولت ها بر سر انتقال قدرت با هم اختلاف دارند.”

وی افزود: “طبق قانون فعلی ، من معتقدم تلاش های شورای شهر سیراز در هر پنج دوره موفقیت آمیز بوده است.”

وی ادامه داد: شورای پنجم شیراز از حقوق ویژه ای برخوردار بود و قرار بود در ساختارهای قانونی از جمله سیستم شفافیت و قانون تعارض منافع ایجاد شود.

شهردار شیراز بار دیگر تأکید کرد که وی یکی از 5 عضو شورای شیراز است که این ارتقا را تصویب می کند.

شورای پنجم شیراز مورد ظلم واقع شد

رئیس شورای شهر شیراز در این مراسم سخنرانی کرد و گفت: نقش شوراها در بهبود اوضاع کشور غیرقابل انکار است.

وی افزود: “من معتقدم که با وجود موانع و مشکلاتی که شوراها در پنج سال جنبش با آن روبرو بوده اند ، این یک برگ طلایی در تاریخ جمهوری اسلامی خواهد بود.” با این حال ، شوراها می توانند قوی تر و از حمایت بیشتری برخوردار شوند و به آنها فرصت بیشتری بدهند.

رئیس شورای شهر سیراز ادامه داد: یکی از افتخارات شورای شهر پنجم سیراز تهیه یک برنامه 4 ساله برای این مدیریت پایتخت شهرستان بود و این یک گام بسیار مهم بود و در ابتدا طبق برنامه پیش می رفت .

به گفته موسوی ، تصویب سیاست ها و استراتژی های شورای پنجم از مهمترین تحولات تاریخ اولیه شورای شیراز بود.

وی گفت که این سیاست ها بر اساس دو رویکرد و هدف است و این روش بر اساس 86 ماده از قانون اساسی است که توضیح می دهد که آنها چگونه اداره شهر را اداره می کنند و روند را به روشی کاملاً مشخص و شخص محور توضیح می دهند.

رئیس شورای شهر سیراز افزود: شورای پنجم مبتنی بر افراد است. یک فرد و یک شورا ، که باید با سبک زندگی ایرانی اسلامی هماهنگ باشد ، برنامه ها را در این چارچوب طراحی کردند.

موسوی افزود: “پس از چهار سال اقدام پارلمانی ، من معتقدم امروز استراتژی ها درست بوده است.”

وی گفت که رویکرد انسان محوری مبتنی بر پنج سیاست گذار مشارکتی ، شهروندی و کرامت انسانی ، زندگی محیطی و شهری ، هویت شهری و ارزش ها و دانش فرهنگی است. کلاس: گسترش سیستم شفافیت شهرداری شیراز

رئیس شورای شهر سیراز راه اندازی سیستم مدیریت داده پروژه و معرفی سیستم رأی گیری الکترونیکی را از دیگر اقدامات این شورا در راستای حقوق شهروندی عنوان کرد و گفت: اصلاحات ساختاری مدت زیادی است که موکول شده است و نتایج با گذشت زمان دیده خواهد شد. .

موسوی همچنین به طرح کلی سرمایه گذاری منابع انسانی ، بخشنامه های اجرایی ایجاد کمیسیون هوشمند ، سیستم خدمات الکترونیکی شهرداری ، تکمیل جاده های کمربندی در سطح شهر ، خرید 50 دستگاه اتوبوس و غیره اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به سیستم عدالت اجتماعی اظهار داشت: متأسفانه به دلیل مسائلی که ما دیده ایم و ناآگاهی از فعالیت های شورا ، شورای ما و شهردار آن مورد ظلم شورای ما قرار گرفته اند. رشته عدالت اجتماعی بسیار موفق است.

افزایش تعداد مراکز فرهنگی و ایجاد مراکز تحقیقاتی و کتابخانه های ویژه ، به ویژه در مناطق محروم ، بخشی از برنامه های پایدار و پایدار شورای پنجم سیره و برنامه مدیریت منابع انسانی است. وی گفت: راه اندازی دوچرخه های مشترک در حمایت از فعالیت های آغازین پارک های علم و فناوری گام دیگری در 4 سال گذشته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا