حوادث

ماجرای ویدیوی «من تیمم را نمی‌فروشم» / عامل کودک آزاری دستگیر شد

مردی به دلیل آزار و اذیت یک خردسال در اعتراض به تیم فوتبال مورد علاقه خود دستگیر شده است.

با توجه به ESA روز گذشته ویدئویی در صحنه آزار و اذیت سایبری منتشر شد که در آن مرد جوانی از کودکی بدرفتاری کرده و از گروه محبوب خود خواست که بدنام و بدنامش کنند. پسر مخالفت کرد و مرد جوان مورد ضرب و شتم قرار گرفت. کودک سرانجام از انجام آنچه کودک مورد آزار و اذیت قرار گرفته است خودداری کرد و گفت که آن را نمی فروشد. آزادی این پسر باعث شده بسیاری از مجرمان اینترنتی او را پسر آبی صدا کنند.

این ویدئو به سرعت در سایت فضای مجازی منتشر شد و نظرات زیادی را در بر داشت ، از جمله پاسخ تعدادی از بازیکنان باشگاه فوتبال استلا ، سخنگوی باشگاه استلا و غیره. هشتگ # تیمم_ نمی فروشم_ ارسال شده است. حتی کلوپ استیگال شکایتی را علیه کودک آزار مطرح کرده است.

یک روز پس از انتشار فیلم ، پلیس فتا گزارش داد که عامل کودک آزاری در شهر سبزوار شناسایی شده است. موضوع آن سرهنگ رامین پاشایی در گفت وگو با دانا نیوز وی گفت: “به محض انتشار این فیلم در یک سایت سایبری ، گروهی از افسران پلیس فتا پرونده را در دستور کار قرار دادند و اطلاع یافتند که فیلم در یکی از روستاهای داورزن فیلمبرداری شده است. سبزوار ، سپس گروهی از افسران پلیس فتوا از منطقه كواراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ جهانشیری فرمانده پلیس فتوا در این ایالت بود.

افسران پلیس فتا با همکاری دادگستری گفتند كه آنها به سرعت عامل جنایت را شناسایی كرده اند. “صبح امروز مشخص است كه فیلم دستگیری متهم در گذشته ساخته شده است. و ناشر شروع به انتشار سرگرمی و توجه در صفحه اینستاگرام خود کرده است …

پاشایی که به دلیل آزار و اذیت کودکان و افکار عمومی به دادستانی تحویل داده شد ، گفت: “چنین فیلم هایی تأثیرات مخربی بر جرایم اینترنتی و افکار عمومی دارند.” در خارج از مرزهای کشور ما ، کشور عزیزمان باعث آسیب رساندن به چهره افراد قائم و خیرخواه خواهد شد ، بنابراین پلیس فتا این موارد را بررسی خواهد کرد.

معاون کمیساری پلیس ناجا فتا تأکید کرد که پخش کودک آزاری و تصاویر مرتبط در فضای فضای مجازی جرم است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا